Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Utazott valaki 19 orat autoval...

Utazott valaki 19 orat autoval 1 eves koruli babaval? Hogy fogja birni?

Figyelt kérdés
Kisfiam 14 honapos, Londonbol mennenk haza autoval. 3 honapos koraban haza tudtunk menni, nem volt gond, igaz, 2 napig tartott az ut a gyakori megallasok miatt. De most, hogy mar sokkal mozgekonyabb, nem tudom, hogy birna e a hosszu autozast. Van tapasztalatotok 1 eves koruli babaval?
2009. júl. 23. 09:34
 1/4 anonim ***** válasza:

Mi úgy szoktuk megoldani, hogy estefelé indulunk el, így az út javát végigalussza.

De a mi babánk nagyon szeret kocsikázni, általában mindig elringatja.

Ha nálatok is így van, szerintem bírni fogja simán.

Csak az a baj, ha komppal mentek, ott fel kell ébreszteni, mert kiszállítanak a kocsiból :(

2009. júl. 23. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia! mi 24 oras utat vallatunk be 7 honapos koraban, bar a javat ejszaka tettuk meg, es szepen aludt! Azert a vege fele mar elkezdett nyuglodni szegeny, de en sokkal rosszabbra szamitottam! Szerintem ti is ejszaka utazzatok a legtobbet, ugy nem lesz gond!
2009. júl. 23. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
09:39es vagyok, mi is Angliabol mentunk!
2009. júl. 23. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
KOszi a valaszokat. Igen, kompozasnal ki kell venni, de ha az esti komppal mennenk, akkor utana tudna aludni. Koszi megegyszer!
2009. júl. 23. 10:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!