Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 hónapos babával szerintetek...

4 hónapos babával szerintetek elinduljunk vidékre ilyen hóesésben? (autóval) Ilyenkor már délelőtt is takarítják a főbb utakat, ugye?

Figyelt kérdés
pár óra múlva indulnánk, csak félek, nehogy rosszak legyenek az utak nagyon.
2010. jan. 30. 07:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Érdeklődj az Útinfomrnál vagy a Közútkezelő KFT-nél az utak állapotáról és a hóhelyzetről.Ez a legbiztosaab.
2010. jan. 30. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
az utinform honlapján csak egy útba eső település adatait találtam meg.
2010. jan. 30. 07:50
 3/12 anonim ***** válasza:
Hááááát!Ónos esőt is mondtak mára.Plusz jön a szél is.Nálunk vidéken az nagy gond, mert hiába takarítják az utat.Ha a szél néhány helyen befújja hóval az utat, akkor mi nem tudnuk menni semerre.
2010. jan. 30. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Szia!


Ha nagyon nem fontos, én biztos elhalasztanám ilyen időben. De ez én vagyok. /egyébként nem bizti hogy takarítják a fő utakat, meg folyamatosan esik is.../

2010. jan. 30. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Én nem indulnék el. Inkább otthon maradnék! Egyszer a férjem bent ragadt egy hóátfúvásos útszakaszon, kb 3 órát álltak egy helyben, az autóban alig volt már benzin.

Ilyenkor csak az kelljen útra, akinek nagyon szükséges!

2010. jan. 30. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Szerintem biztos, hogy takarítják az utakat, de éredemes megkérdezni. Egyébként nekem fogalmam sincs, hogy mennyire eshet a hó, elképzelni se tudom, mert itt (Kecskeméten) egyáltalán nem esik. Csak egy pici esett éjjel. De amúgy még a nap is mindjárt süt.
2010. jan. 30. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, kérdés, mikor jönnétek vissza, mert lehet addigra meg jól lefagy és az már sokkal veszélyesebb sötétben is!
2010. jan. 30. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem takarítják még az utakat. Autópályán M3-ason sem! 11-es főúton áll a hó, hókotró sehol!!!
2010. jan. 30. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ha ovatosan vezet az ember akkor barhova eljuthat elvegre nem felmeteres hoesesre szamitunk. De nem eleg neked ovatosnak lenni. Sajnos sok elovigyazatlan autos is van az utakon. Mi pont karacsony elott jartunk ugy a 4,5 hos lanyommal,(hatalmas hoeses) hogy a szembejovo auto pordult meg mert gyorsan hajtott bele a kanyarba es majdnem ottmaradtunk.....ezek utan en biztos nem megyek sehova ilyen idoben. Bar azzal is tisztaba vagyok, hogy ez maskor is elofordulhat de ilyenkor nagyobb az esely.
2010. jan. 30. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

köszi szépen mindenkinek:)


maradtunk:)


a 4-esen mentünk volna, az meg még hóesés nélkül is gázos


majd megtartjuk a szülinapi ebédet legközelebb:)

2010. jan. 30. 10:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!