Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kimentek ma vagy nem?

Kimentek ma vagy nem?

Figyelt kérdés
Délelőtt és este (5 után) szoktunk sétálni, bringázni 8 hós fiammal. Ma bent maradtok az erős UVB sugárzás miatt?
2009. júl. 23. 08:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
ilyen melegbe mindig.Este 6 után szoktunk kimenni az udvarra ahol árnyék van.
2009. júl. 23. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én az erkélyre megyek vele levegőzni azért egész nap sem jó ha lakásban van,nekem ott egész nap hűvös van és árnyék
2009. júl. 23. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Én bizony kimegyek vele! Jól bekenem, sapit rá és kifelé az árnyékos parkba! Iszonyú meleg nálunk a panel, muszáj kimenni a "hűvösbe". Ráadásul ő sem bírja bezárva, ha ősszel esni fog, nem tudom mit csinálok...
2009. júl. 23. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Én délután kimegyek, mert nagyon hozzá vagyunk szokva a sétához. Beáztatom a gyereket naptejbe, sapka a fejére aztán uccu neki. azért próbálok mindig árnyékban maradni. Szerintem be is zazulnánk idebent egész nap.
2009. júl. 23. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ma nem megyek ki napközben. 40 fok várható! Most van kint a babám a teraszon és alszik. Még csak 25 fok van az árnyékban.
2009. júl. 23. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
50%

Sétálni nem magyek max késő délután.

Marad a kert illetve a klímás ház.

2009. júl. 23. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Mi kimegyünk majd a déli alvás után még kaja előtt,pancsizni a medencéjébe.Árnyékban van(napernyő),de bekenem naptejjel.
2009. júl. 23. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Mi is megyünk minden nap sétálni a parkba, ilyenkor este 6 7 óra körül vágunk neki. Nagyon igényli.
2009. júl. 23. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nálunk itt a környéken semmi árnyék nincs (újépítésű lakópark, még kicsik a fák), úgyhogy nem megyünk.
2009. júl. 23. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én fiam is 8 hós, mi délelőtt 9-10 körül kint vagyunk az erkélyen, ekkor még az egész erkély árnyákbna van. Délután 4-5 körül a pancsolójába kiviszem (az erkély egyik fele még árnyékban van), és sétálni csak este 7 körül indulunk el. Az utóbbi hetekben szinte mindig csak 7 körülindultunk el, akkor már kicsit jobb idő van kint.

2009. júl. 23. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!