Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tegyek? Nincs étvágya a...

Mit tegyek? Nincs étvágya a babámnak, szerintem azért mert napok óta alig kakil (kakil, de keveset) és valószínű tele vannak már a kis belei. Mivel lazíthatnám meg a székletét?

Figyelt kérdés
2009. júl. 22. 20:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Mennyi idős? sok folyadék, mozgás, torna, és rostos étel. Esetleg szilva, barack, vagy ha már elmúlt 1 éves, tej.
2009. júl. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az én kisfiam ( most 15 hós )rettentő székrekedéssel küzdött 6 hós kora után mikor már a szopi mellett elkezdett mást is enni. Nem használt sem a Laevolac szirup, se a cukros kamillatea, se a rostok, se a folyadék.....semmi.

Elkezdtem neki adni minden nap 1 kávéskanálnyi Lenmag olajat rendszerint az ebédjébe keverve. Az olajat nem szabad főzni, az elkészített lehűtött ennivalójába kevertem el. Íze nincsen, viszont azóta laza a széklete és magától is könnyen kakil.

Bioboltban beszerezhető.

2009. júl. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,második nak:Pont így vagyok,épp a hozzátáplálás harmadik hetében. Köszönöm mégegyszer.
2009. júl. 23. 07:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!