Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy csináljam? Kislányom 1...

Hogy csináljam? Kislányom 1 éves, első perctől fogva egyedül alszik a kiságyában a szobájában.

Figyelt kérdés
Ezzel nincs is gond. DE már annyira hozzászokott, ha átmegyünk pl anyukámhoz, barátnőmhöz, haza kell jönni alvásra mert csak a saját ágyában hajlandó elaludni. Hogy szoktassam rá hogy például eltudjon más ágyon máshol is aludni?
2009. júl. 22. 14:57
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Hát ezt 1 évesen már nehéz lesz,majd később amikor már megérti,hogy máshol is alhat akkor lesz könnyebb.A megszokás,ugye a kisgyerekeknek nagyon fontos.A nagyobbik lányommal mi is így voltunk,de a kicsinél ár több eszem volt.Vettem utazóágyat neki,az első hónapokban abban volt otthon is a nappaliban,csak éjjel és délután aludt a szobájában.Amikor mentünk anyámhoz,vittük magunkkal,így nem volt neki szokatlan mert ismerete és nagyon jól elaludt benne mindig.Már Ő is 1 éves,és már nem hozzuk haza az ágyat a mamától,csak ha máshol alszunk akkor visszük magunkkal.Ez nagyban megkönnyítette az alvásait a babámnak.Ha esetleg vennétek neki,először a szobájába tedd be úgy próbáld benne altatni,aztán vidd ki onnan úgy,utána anyukáséknál ha már hozzászokott.

Sok sikert,üdv.

2009. júl. 24. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Szerintem is az utazóágy a megoldás, mert abba bele tudod szoktatni még otthon, ami lehet hogy eltart majd egy darabig, de aztán viheted bárhova. Teszveszen, vaterán találsz olcsót használtan, én is ott vettem vadonat újat, féláron!
2009. júl. 24. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
utazóágy és vigyél bele mindent ami otthon is az ágyban vagy ágyon van.
2009. júl. 24. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!