Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy csináljam? Kislányom 1...

Hogy csináljam? Kislányom 1 éves, első perctől fogva egyedül alszik a kiságyában a szobájában.

Figyelt kérdés
Ezzel nincs is gond. DE már annyira hozzászokott, ha átmegyünk pl anyukámhoz, barátnőmhöz, haza kell jönni alvásra mert csak a saját ágyában hajlandó elaludni. Hogy szoktassam rá hogy például eltudjon más ágyon máshol is aludni?
2009. júl. 22. 14:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Hát ez nehéz kérdés, igazából nemtom mi lehet az oka. Még csak mostanában próbálod máshol elaltatni, vagy már régebb óta? Ha igen, akkor talán annyi lehet a dolog mögött, hogy már nagyon tudatos, és nem érti, mivan, hogy nem az van, ami szokott lenni. Kislányom 6 hónapos, és kb. 2 hónapos kora óta rendszeresen előfordul, hogy nem itthon alszik. Csak annyit teszek, hogy mindig elviszem az éppen aktuális pelust a feje alá. Annyira nem zavarja a más környezet, hogy szinte egy fűcsomón is elalszik.
2009. júl. 22. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Válaszolni nem tudok Neked jót. Mi is ebben a cipőben járunk, úgyhogy érdekel hátha valaki tud írni okosat. Mi 2 hete ennek ellenére elmentünk a szüleimhez több napra, nagyon nehezen de elaludt, mellette kellett feküdnöm. De így sem jó, mert itthon meg napokba tellett mire sikerült újra az ágyába raknom egyedül aludni. Mert csak velem akart a nagy ágyban.
2009. júl. 22. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

te mint felnött ember ha idegen helyre mész egyböl eltudsz aludni? Nem

A gyereknek is megszokás, egyszer elalszik, talán az elsö este nehezebben aztán majd megszokja.

èn emlékszem mikor kicsi voltam és az éves maminßal nyaralásnßal elsö éjszaka a nagynéném melettem ült egész éjszaka és mesélt, már a nöklapja összes meséjét nekem olvasta, de még mindig aktívan mondtam a magamét.

De másnap jól kifárasztottak és eltudtam aludni.

2009. júl. 22. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Én ha megpróbálom máshol altatni, de ez még akkor is igaz ha a mi szobánkban a nagyágyon, egyszerűen nem hajlandó lefeküdni és úgy maradni. Inkább ordít a fáradtságtól, nyűglődik, sír, csapkod, de közben meg nem áll.
2009. júl. 22. 15:50
 5/13 anonim ***** válasza:
Ezért szokták beszoktatni az utazóágyba is. És azt lehet vinni.
2009. júl. 22. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
A fiam képes volt az egész napot végig mosolyogni 8 hetes korátol.Nem aludt el sehol. Baba kocsit is vidtünk mert ithon séta közben mindig aludt.De az autó elindult egyböl elaludt. A lányom 16 hónaposan is alszik máshol ő az autoban nem.
2009. júl. 22. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Sajnos utazóágyra nincs pénzünk, autóban is már egyre nehezebben alszik el.
2009. júl. 22. 16:08
 8/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is az utazóágyat akartam javasolni, már 6-7000 ft-ért lehet venni normálisat. Nálunk is így van, az én babám 8 hónapos kora óta nem alszik el csak kiságyban vagy az utazóágyban, pedig előtte csak kellett egy vízszintes hely és már ment is a szunya. Most berakom anyáéknál az utazóágyba hentereg egy kicsit és már alszik is. Nem tudjátok anyukádékkal összedobni rá a pénzt? Más tippem nincsen sajnos :(

Remélem rendeződik valahogy a helyzet nálatok.

2009. júl. 24. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

A kisfiam amikor a mamánál aludtunk. vettünk utazóágyat 8000 ft ért. nagyon jót aludt benne.

Vittem a takaróját és amivel alszik.

Hál isten nem volt gond!

2009. júl. 24. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Hol alszik ha máshol alusztok?
2009. júl. 24. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!