Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mire jó a baldachin?

Mire jó a baldachin?

Figyelt kérdés
2008. máj. 10. 09:07
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem momentán csak jól mutat,meg talán a szúnyogok ellen,de nem találtam akkora gyakorlati hasznát,hog én azért pénzt akarjak kiadni.
2008. máj. 10. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen,csak A SZEMET GYÖNYÖRKÖDTETI:sZÉP A KISÁGYFELETT:
2008. máj. 10. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia! Mi azért használtuk, mert kicsi volt a szoba, és csak úgy tudtuk elhelyezni a kiságyat, hogy nem messze volt tőle a Tv. Mi arra használtuk, hogy ne zavarja a tv villódzása. Ezért én sötét anyagú baldachint vettem, nem csak dísznek valót.
2008. máj. 10. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia! A baldachin kicsit árnyékot csinál a babának és persze jól mutat. Mi az első gyerekünknél használtuk, mert kaptuk, de amikor a második is megszületett, akkor már nem mertem felszerelni a kiságyra, mert a kisfiam fél pillanat alatt leszedte. Azért egy ilyen szerkezetnek súlya is van és nem is lehet tökéletesen rögzíteni.

A legjobbakat!

2008. máj. 10. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szép, hangulatos, és a baba nem csak a falat nézi :)
2008. máj. 10. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia.A baba mkortól már lát ,hihetetlen, de a fekete, a kék és a piros színt részesíti előnyben.Az én lányom imádta nézegetni a rajta lévő motívumokat, és mikor már nagyobb volt fogdosta és a rajta lévő állatokat nézegette.És szerintem szép is.Ha rámhallgatsz nem készen veszel, hanem veszel méteráruban anyagot és megvarratod.A miénket én csináltam , és volt váltó is egyszerű megcsinálni,és sokkal-sokkal olcsóbb.
2008. máj. 10. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!