Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8 hetes lányom nagyon nyáladzi...

8 hetes lányom nagyon nyáladzik. Csak nem a foga jön? Egy kicsit korainak találom.

Figyelt kérdés
2009. júl. 22. 11:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Az én babóm is hasonló korban kezdett nyálazni. Én is korainak tartottam de ez van. Nagyon halványan látok két pici rizsszemet az alsó állkapcsán. Persze az még odébb van hogy abból fog nőjön ki.
2009. júl. 22. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nálunk is már ilyenkor elkezdődött, de csak tegnap bújtak ki a fogacskák. Édikém 7 és fél hónapos.
2009. júl. 22. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
De igen, a foga jön. Ne aggódj még valószínüleg nem fogja átszakítani az ínyét! Az én 7 hónapos lányom is 8 hetesen kezdte a "fogzást", de még nem bújt ki egy foga sem.
2009. júl. 22. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A fogacskák már alakulnak az ínyében, ezért nyálzik. Az én babám is ebben a korban nyálzott a legjobban. 6 hónaposan jöttek az első fogacskák, na akkor már nem nyálzott egyáltalán.
2009. júl. 22. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én lányom már 1 hósan kezdett nyálazni, 2 hósan még intenzívebben, már rágott, dugta az öklét a szájába, és ez így ment, amíg ki nem jött a foga.

De igen, már mocorognak bent a csírák, és érzi.

semmi baj:-)

2009. júl. 22. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, megnyugodtam, hogy nincs baj:)
2009. júl. 22. 12:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!