Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 honapos baba általában...

6 honapos baba általában mennyit eszik?

Figyelt kérdés
Átlagban mennyit és mit esznek ilyenkor a babák?Egy nap hányszor?6 hos a lányom és majdnem 8 kg,de mostanában problémáink vannak az étkezésekkel.Lehet vmit én akarok rosszul?
2008. máj. 9. 18:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem 4.5 hós a babám 7 kg.5x eszik egy nap.Hajnalban tápszert.Délelött gyümölcs és gyümi ital, ebédre főzelék, gyümi ital vagy tea.Délután szintén gyümölcs és este tápszer.Teljesen jól fejlődik, bár ő kicsinek is nagy baba volt.Milyen problémáid vannak, mert ezt nem írod.!
2008. máj. 9. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem akar enni.Kevesebbet eszik a tápszerből is mint szokott,de minden másból is.És alig tudom rávenni hogy egyen.De ha nem eszik amikor megéhezik olyan hisztit le vág hogy cumisüvegből sem tudom megetetni
2008. máj. 9. 18:53
 3/6 anonim ***** válasza:

Az enyém is ekkora. De ő épp elhagyta a hét kilót, de a gyerekorvos szerint nem baj. Igaz, hogy nem is volt nagy súlyú, csak 3000 gramm. Újabban az esti tápszeréből csak 100-at iszik meg, szerintem már nem lelkesedik érte annyira. Ő úgy eszi, hogy reggel tápszer, tízóraira tejpép gyümölccsel, ebédre főzelék hússal, uzsonnára tejpép, vacsira tápszer. Én mostanában teszek bele vaníliát, úgy jobban megissza. De nemsokára átállunk a kettesre (az utolsó egyes dobozt fogyasztjuk), abból már van vaníliás is. Nekem nem mondta még az orvos a méréseknél, hogy kevés lenne a súlya, öt hónapos koráig ugrásokban nőtt, most kicsit megtorpant, de többen is mondták, hogy lehet, hogy most hosszúságra nő, majd legközelebb súlyra. Remélem igaz. A szilárdat eszi? Mert lehet, hogy ő is ráunt a tápszerre. De ha nagyon aggaszt, akkor kérdezd meg a gyerekorvost.

Sok sikert!

2008. máj. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A reggeli tápszert félig megeszi tizoraira gyümölcsöt kap.Régebben az üvegesből egy egészet megevett,most csak pár kanállal.Ebédre kap fözeléket husival,a második kanál után elkezd ordítva sírni régen 200-230g volt az adagja.Uzsonna tejpép kb 3 kanál ,vacsi tápszer az álltalában 240ml.Meg volt fázva de már meggyogyult,egy hete csinálja ezt hogy evésné hisztizik
2008. máj. 9. 22:04
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia.

A tejpépböl is vannak különbözö ízek Próbálj más i´zeket kóstoltatni vele.Ebe´bre is próbálj ma´st készíteni,mint amit szoktál.Lehet,hogy sak kis változatosság kell neki.

2008. máj. 10. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem lehet, hogy a foga jön?

Vannak babák akiket nagyon megvisel a fogzás, mások meg sem érzik.

Új étel bevezetésétől is lehet nyugtalan, mert esetleg nem tudja még rendesen megemészteni.

Az is lehet, hogy már nem annyira éhes mint előtte, egy idő után a súlygyarapodás üteme lelassul.

2008. máj. 11. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!