Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 13 hetes babának már kell...

13 hetes babának már kell tudnia csörgőzni?

Figyelt kérdés
babám semmiért nem nyúl, semmit nem tart a kezében. A takarót viszont rángatja, szájához is emeli.
2008. máj. 9. 17:43
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia.

Az én lányom a 12.he´ttöl megfogja a csörgöt,és magához húzza.Àllt.ilyenkor kezdik el.Rebeka 14hetes.

2008. máj. 9. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Vannak babák akiket más köt le, más játék tetszik nekik. Biztos vagyok benne, hogy a babád is előbb-utóbb megkedveli a csörgőt és játszani fog vele. Próbáld többször a kezébe adni, mutasd meg, milyen jó móka ez! Ne legyél elkeseredve, minden picurka másképp fejlődik, van aki előbb, van aki utóbb kezd el dolgokat:-)
2008. máj. 9. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Minden mást előbb csinált, mosoly, gagyogás, fejtartás stb. Ez valahogy nem megy. A játékok sem nagyon kötik le, csak, ha zenél. Mi érdekeljük:)
2008. máj. 9. 20:12
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A mi babánk kedden volt 14 hetes, de még ő sem játszik csörgővel. Most leginkább a pelenkát gyömöszöli, a kezét eszi, nézeget, elnézegeti magát a játszószőnyeg tükrében, de fogni még nem tud nagyobb tárgyat, csak rongyot.
2008. máj. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha fog, akkor nincs gond :)

Esetleg lógass fölé madzagon valamit, az én lányom ezeket szereti nagyon!

2008. máj. 10. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
fog:)
2008. máj. 10. 19:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!