Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vélemények a pihenőszékről?...

Vélemények a pihenőszékről? Hasznos? Szerette a babátok? Meddig használtátok?

Figyelt kérdés
2009. júl. 21. 19:59
 1/9 anonim ***** válasza:

a fiam 2hónapos kora óta használja,eleinte,amíg nem tudott ülni,addig abban is etettem.most meg abban is elücsörög.

nekünk fhis&price van.

szerintem jó.

2009. júl. 21. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Az egyike azoknak amiket nem bántam meg, hogy megvettem. Teljesen vízszintesbe dönthetős, játékhíddal így 3,5 hós koráig nagyon elvolt benne, volt, hogy abban is aludt el napközben. Most, hogy elmúlt 4 hós kivittük anyósomékhoz, aki abban eteti, imád benne enni a kislányom. Jobban eszik benne, mint itthon a méregdrága etetőszékében :) Úgyhogy babám 5 hós és még javában használjuk.

2009. júl. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Kisfiam 7,5 hónapos koráig használtuk.De akkor már elkezdett kúszni-mászni és a pihenőszékben már nem maradt meg.Abban etettem és nagyon jókat hintázott-pihizett benne.
2009. júl. 21. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Erősen gondolkozom rajta:))
2009. júl. 21. 20:32
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Nekünk nagyon bevált, pedig csak egy szimpla vaterázott használt pihenőszékünk van pörgők és kütyük nélkül. Annyi, hogy vagy fixálom, vagy ringatható, és a háttámla állithatóan dönthető. Kb 2 hónapos kora óta gyakran benne üldögél, főleg evés után, amig türelmesebb, nézgél, elvan, néha délután abban alszik, ha nyűgösebb napja van. Most már van járókánk is, de amikor megunja a vizszintben levést, nagyon praktikus, hogy pózt tudunk változtatni. Én szoktam benne neki időnként játékokat is fölélőgatni, vagy melléülök a földre mutogatni játszani vele, nagyon élvezi. Csak ajánlani tudom!

Egy majdnem 4 hós baba anyukája

2009. júl. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én a volt kollegáimtól kaptam, akkor haszontalannak gondoltam, de aztán az lett belőle, hogy 1 hónapos kora óta abban van. Az első időkben abban pihent, most akkor teszem bele, ha a lakásban máshova kell mennem és viszem magammal. 4 hónapos kora óta eszik, etetőszéknek is ezt használom. Most 7 hónapos, még néha elvan benne, de mostmár inkább habtapira teszem és inkább csak etetésre használom.
2009. júl. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én sem bántam meg, hogy megvettem. Most 7,5 hós a lányom, és muszáj volt etetőszéket vennünk most, mert már nem maradt meg a pihenőszékében. Viszont amíg használtuk, nagyon sokat használtuk, mert vittük mindenhova.
2009. júl. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

[link]


nekünk ilyen van(az 1.vagyok).előbb kimaradt,hogy a fiam már 9hónapos,és mostanában abban uzsonnázik,reggel abban van el,míg zuhanyzom-tudom vinni magammal.ki is szoktuk vinni a teraszra.

mondjuk a rezgő funkcióját nem szereti a fiam...

szerintem megéri az árát!

2009. júl. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

7 hetes lányom szinte egész nap abban van, szereti mert szétlát benne és nagyon jókat tud aludni.

Biztosan nem fogod megbánni, ha veszel egyet.

2009. júl. 22. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!