Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit főztetek ma a babátoknak?...

Mit főztetek ma a babátoknak? Kifogytam az ötletekből.

Figyelt kérdés
10 hós
2009. júl. 21. 15:52
 1/6 anonim ***** válasza:

[link]

Sok babarecepet:)

2009. júl. 21. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

szia!

az enyém is 10 hónapos, és bébiételt kap, de most azt találtam ki, hogy főzök cukkinifőzeléket, vagy tökfőzeléket, és csirkemellsonkát rakok bele. Fogok bele tejfölt is rakni.

Azt hiszem, holnap ebből főzök neki több adagot.

2009. júl. 21. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én ma sárgaborsófőzit csináltam neki csirkemellel. Előző nap rántott halat evett petrezselymes kurmplival. Valamelyik nap kap tököt-ma kaptam 2 dbot-.

Igaz mi 13 hósak vagyunk...

2009. júl. 21. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ma karalábéfőzeléket kapott csirkehússal, holnap pedig tojásmentes tésztából kap milánóit :-)
2009. júl. 21. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ma kimentem a kertbe és amit találtam megfőztem. Pirítottam hagymát, raktam bele pirospaprikát, répát, brokkolit, patisszont, és új krumplit, bele egy kis máj és husi, két adagra való lett. Fini lett.

10,5 hónapos

2009. júl. 21. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ma brokkolifőzeléket tojássárgájával, tegnap gesztenyés csirkehúst krumplival. Holnap cékla lesz.
2009. júl. 21. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!