Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet hogy furán hangzik de...

Lehet hogy furán hangzik de mennyi pelenka fogyik nektek pl. egy hét alatt? Vagy akkor úgy kérdezném egy csomag pelenka meddig elég? Mennyit vegyek meg egyszerre?

Figyelt kérdés
Nemsokára érkezik a baba de nincs kitől kérdeznem ilyeneket. Előre is köszi.
2009. júl. 20. 17:45
 1/6 anonim ***** válasza:

Életkoronként változó, hogy mennyi fogy.

Kezdetnek napi 8-9 db-ot számolj.

2009. júl. 20. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekünk eleinte akár napi 10 db is elfogyott, az újszülötteknél gyakori, hogy szinte minden pelusban van kaki, vagy pont peluscsere után kakil be megint. Most már 1 éves a fiam, kb 5-6 db fogy naponta.
2009. júl. 20. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem volt, hogy csak a peluscsere során elfogyott 3 :-)

Merthogy pont akkor pisilt, mikor a tisztát alátettem. Az új tiszta pelusnál eszébe jutott, hogy még nem fejezte be :-)

Pedig nem vagyok rutintalan, 3 gyerek :-))))

2009. júl. 20. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nekem is 3. gyerkőc de simán ki tud babrálni az emberrel:)) eleinte valóban el tud fogyni napi akár 12 db is,egyik éjszaka 5-öt használtunk el,de pl utánna lévő nap összesen csak 6 db fogyott....ahogy nőnek egyre kevesebb fog fogyni/nap,de azért később is lehet számolni 7-8 db/24 órával.legalábbis az én tapasztalatom szerint.
2009. júl. 20. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mi picinek napi8-9-et használtunk,most 5-6 és 5,5 hós.
2009. júl. 20. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat hát kb. majdcsak ennyire gondoltam én is, de nektek csak van már tapasztalatok ezért is kérdeztem. Mégegyszer köszi.
2009. júl. 20. 18:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!