Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » H kell tökfözeléket csinálni...

H kell tökfözeléket csinálni 8 hos babámnak? Még magunknak sem csináltam sose min kell legyalulni?

Figyelt kérdés
2009. júl. 20. 16:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Én úgy szoktam csinálni 9 hónapos kisfiamnak, hogy felkockázom és megpárolom hagymával, kaporral, kevés krumplival. Kaprot kiveszem, összemixelem, bele kis husi a fagyasztóból és olivaolaj.
2009. júl. 20. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
és ha tápszerrel higitom az ugy nem finomabb?
2009. júl. 20. 16:57
 3/5 anonim ***** válasza:
Ezt sajnos nem tudom, mert az én kisfiam anyatejes, nem kapott tápszert.
2009. júl. 20. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

szia.

en ugy szoktam az en 9 hos babamnak csinalni hogy pl tokfozeleket a cukkinit,krumplit kaprot van hogy repat is vagok bele ezeket kockara vagva egy edenyben annyi vizben amennyi ellepi megfozom (nekem van lefagyasztva jegkocka tartoba pipi husi azt egy par percel hamarabb kiveszem es hagyom magatol kiolvadni) ha ezek megfotek kiveszem es beleteszem a turmix gepbe a fozolevel higitom fel surure es ebbe teszek meg trapistasajtot meg husit meg egy par csepp oliva olajat.de ha pl spenotot azt kulon edenyben fozozm es abba meg tojas sargajat teszek. remel erthetoen irtam le mert a kiscsajszim nem nagyon hagyta, minden jot

2009. júl. 20. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
utolso vagyok.meg annyit hogy tapszerrel is higithatol de az en lanyom pl nem szerette ugy.
2009. júl. 20. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!