Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Autósülés?! Most akkor használ...

Autósülés?! Most akkor használt, vagy új? Drága, vagy olcsó?

Figyelt kérdés
Annyifajta választ olvsatam ilyen jellegű kérdésekre, hogy már végképp nem tudom milyen lenne a jó. :(
2009. júl. 20. 14:06
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
én úgy voltam ezzel, h a ruhát lehet akár használtan is, nem kell a legdrágább, sőt. úgyis kinövi pikk-pakk. babakocsit használtan vettem, de előre megnéztem semmi baja nem volt, kimostam és kész. nem költöttem sokat a cuccokra, viszont az ülésre annál inkább. 30000 Ft volt, de nagyon-nagyon biztonságos. az ilyen fontos dolgokra megéri költeni, mégha 1 év múlva már nem is tudja használni.
2009. júl. 20. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

azért az sem teljesen igaz, h pl. 1 9-36 kilós ülés rosszul szerepel a teszteken. szerintem 1 80000 ft-os recaro young sport elég biztonságos és azt gondolom, h nincs ember, aki arra azt mondaná, h nem szívesen tenné bele a gyermekét. nézz teszteket, kedves kérdező, olvass utána, én fél évig vadásztam ülést a fiamnak, míg végül döntöttem. erre esett a választás:

[link]

2009. júl. 20. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!