Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Írnátok nekem olyan linket...

Írnátok nekem olyan linket írni, ahol szakértő ad hozzátáplálási tanácsot?

Figyelt kérdés

Egész pontosan arra gondolok,hogy milyen életkorban (6hó,7hó 8hó..) Mit szabad és mit tilos adni a babócának.(Tehát nem olyan oldalt,ahol a szoptatásról beszélnek,hogy ne hagyjuk abba és nem is olyat,ahol egy bébiételgyártó reklámozza a termékeit)

Köszönöm előre is.


2009. júl. 20. 09:27
 1/5 A kérdező kommentje:
Bocs,a gép átfogalmaztatta velem a kérdést és nem olvastam újra,ezért ilyen kusza a szöveg....
2009. júl. 20. 09:28
 2/5 anonim ***** válasza:
kismamablog, babaszoba, ízletes, babatáplálás.lapozz magazinmix, tutireceptek .hu
2009. júl. 20. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Bocsi az lemaradt,hogy minegyik oldalon szakértők nézik át a recepteket mielőtt felkerülne,de nem mindegyiken írhatsz,beszélhetsz a szakértővel. A kismamblog oldalon van a nagy szakácskönyv amit le is lehet tölteni. Valamelyik oldalon hónapokra van lebontva,elkészítés is le van írva és a vitamin,ásv.anyag tartalom is stb...
2009. júl. 20. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2009. júl. 20. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek a gyors válaszokat! :)
2009. júl. 20. 11:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!