Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért gyártanak olyan előkéket...

Miért gyártanak olyan előkéket, aminek nincs pereme az alján? Miért vesszük meg a perem nélkülit?

Figyelt kérdés
Etetéskor, főleg ha egyedül eszik a baba, tuti hogy lefolyik vagy leszóródik az étel az előkén. Annak az előkének aminek nincs pereme, etetéskor az ölébe és a földre hullik a kaja.
2009. júl. 19. 08:13
 1/7 anonim ***** válasza:
66%
Szörnyű! Sosem használtam peremeset, nem találom nagy találmánynak.
2009. júl. 19. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
68%
Nekem is perem nélküli van. Eddig bevált. Kb. 5 hónapja hozzátáplálom, de még soha nem volt olyan gond, hogy az ölébefolyt volna a kaja.
2009. júl. 19. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
67%
én is perem nélkülit használok az elejétől fogva, már 10 hós múlt a gyerkőc. nekem semmi gondom nincs vele. hát ami a földre hullik, az ott van, kész, onnan takarítom fel. A peremes előkékben meg sem tud mozdulni a gyerek az etetőszékében, én utálom. egyszer próbáltam rajta, ő is utálta, és kis peremrészében matatott végig. így aztán mellőztük.
2009. júl. 19. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
84%
Azért gyártanak mert van rá igény. Van aki azt használ,van aki peremeset és van aki textilt esetleg eldobhatót....
2009. júl. 19. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
69%
Én is a peremes híve vagyok. Már 2 éves a lányom és szereti használni. Soha egy folt nincs a ruháján. DE pici babáknál még elég a perem nélküli is, amikor még csak félig ülő helyzetben, esetleg cumisüvegből esznek. Sok anyukát ismerek, aki még a 2-3 éves gyerekét is eteti, mert fél, hogy lecsurgatja magát. Hát, az én lányom nem is hagyná, hogy etessem. Már 10 hós kora óta maga kanalazza a joghurtot is. És a peremes előke megvédi a balesetektől. Én sem értem, hogy miért nem használja mindenki?
2009. júl. 19. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
74%
Mert nem aggódik azon, hogy mi lesz, ha véletlenül pecsétes lesz a ruhácska:D Öröm nézni, mikor a gyerek maszatos:) A peremes előke egy korlát, korlátolt szülőknek:D
2009. júl. 19. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
75%
Mi megvettük a peremeset nagy drágán, aztán nem használjuk. A lányom egész kaja alatt azt emelgette és kukucskált bele, hogy mi a fene van ott..úgyhogy ott lapul a szekrényben- ráadásul bármilyen előkében kajás lesz a ruhája, mert nézelődik jobbra-balra, molyol az etetőszék karfáján és az ujja aruhának csupa folt...vettem olyan esőkabátszerűt is annak meg rágja az ujját, így az alatt is foltos. Tanulság: ne a legdrágább ruhában etesd, vegyél vanish szappant és mosolyogj rajta milyen aranyos ha maszatos.:-))
2009. júl. 19. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!