Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ilyen cipőt miért gyártanak...

Ilyen cipőt miért gyártanak járni tanuló babáknak? Nem tartja a bokát egyáltalán!

Figyelt kérdés

[link]


Láttam ilyeneket a Deichmannban,de ezek boka alá érnek. Miért gyártanak ilyen első lépés cipőket?


2010. szept. 28. 08:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
kérdezd meg a cégtől hátha irnak választ.
2010. szept. 28. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Na ez jó kérdés. Ráadásul Elephanten, ami ugyebár nem a legolcsóbb kategória...
2010. szept. 28. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Mert a cipőnek nem is kell tartania a gyerek bokáját! Csak gondolj bele! Ha mezítláb jár, mi tartja??? A saját lábizmai... Ha állandóan valami megtámasztja, az izmok egy idő után ellustulnak, nem fognak megfelelően tartani és jönnek a panaszok (olyan, mint amikor 6 hét után leveszik a gipszet). A jó gyerekcipő ismérvei a következők: [link]

Tehát a megfelelően kialakított sarokrész nagyon fontos, de nem kell, hogy magas szárú legyen, sőt...

2010. szept. 28. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Ez az egész bokatartós dolog érdekes, mert ugye mezítláb mi tartja a bokáját?

1 évesen játszótérre jártunk tavasszal, pocsolyázott a lányom, 10.000 ft- os cipőjével belement, ami velúr volt, szépen elázott, tönkre is ment mert nagyon ronda lett ahogy a velúr beázott, 4 nap volt mire kiszáradt! Vettem egy gumicsizmát, ha esett abban pocsolyázhatott! De az sem tartja a bokát!

Gondolom ez azért első lépés cipő, mert a talpa anyag, hajlékony csak 1-2 gumi csík van rajta, ez igazán nyári cipő teljesen száraz időre!

De mi most vettünk elephanten hótaposót, az sem igazán bokatartós, de jó meleg bundás, kintre hóban fagyban az kell. Velúrt soha többé nem veszek, nem lehet tisztítani, nem vízálló, a fényes bőr bakancsok csizmák meg annyira merevek bele sem megy lányom lába, nem hajlik a talpa, vastag zokni pedig végképp nem fér bele!

Ez szer

2010. szept. 28. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Érdekes, amit írtok erről a bokatartós dologról. Vettem a kisfiamnak egy szandit bentre, a lakásba. Nem tartja a bokáját, mert nem magasított a szára. Hááát, őszintén? Kettőt lép, mászik egyet, és már nincs is rajta. Szóval a következő tutira bokatartós lesz, amit fogok venni. Kell vagy nem kell a bokatartó magasabb szár, én annak csak a hátrányát látom, hogy ennek, amit vettem, nincs...
2010. szept. 28. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Gondolom, nem olyan szandi volt, aminek van sarokrésze... Az ilyenből persze, hogy ki tud bújni. Ha ilyen típusút vettél volna, azt nem venné le és még a sarkát is tartaná: [link]
2010. szept. 28. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Próbáltunk hasonlót, de abba meg nem fért bele a magas rüsztje...
2010. szept. 28. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
a fiamnak anno pont ez a cipője volt, amit belinkeltél. a választ már fent leírták, nem kell, h tartsa a bokát, ez kb olyan baromság, mint a harántemelő. legyen minél könnyebb, hajlékonyabb a cipő, minta mezítláb lenne a baba. hha vki arra vetemedik, h harántemelős cipőt ad a babájára, annak bokatartósnak is kell lennie, de amit bleinkeltél, annak nem, mivel nincs benne emelő. a gyerekcipőknél amit nézni kell: hajlékony, puha talpa legyen, bőr legyen kívül belül, a kéreg kialakítása megfelelő legyen.
2010. szept. 28. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nálunkis elhagyja azt a cipőt, ami nem tartja a bokáját. Ráaádsul ha mezítláb van, akkor nincs mit tartani, de így azért én ikább azon a véleményen vagyok, hogy legyen picit magasabb szárú, legalábbis tapasztalatból mondom, nekünk az vált be!!!
2010. szept. 28. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Érdekes, hogy amikor mi voltunk gyerekek, csak annyit mondtak Édesanyámnak, amikor elkezdtem járni, hogy minél jobban tartja a bokámat, annál jobb. Minden cipőm bokatartós volt és harántemeléses, mert 30 éve még arra esküdtek. Szép lett a járásom, manöken is voltam 2 évig:)
2010. szept. 28. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!