Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 20 fok körüli időben hogy...

20 fok körüli időben hogy kell felöltöztetni egy 4 hetes babát?

Figyelt kérdés
Nem akarom túl öltöztetni ,de félek hogy nehogy megfázzon.Késöbb mennyivel kell lezserebben pl félévesen
2008. máj. 7. 19:11
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia.

Alányom 3,5honapos,én rövid ujjú badit,vékony pulit,egy ujjatlan rugi,egy kis cipi,s még egy kis kardigánt adok rá.Ha érzed rajta,hogy melege van,akkor a kaedigán levehetö.

2008. máj. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem azt mondták, hogy mindig egy réteggel adjak rá többet, mint ami rajtam van.
2008. máj. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nyugodtan öltöztesd fel jobban, észreveszed, ha izzad: nyúlj be a tarkójánál a hátához, ott venni észre leginkább. Akkor leveszel róla egy réteget.

Az én lányom április végi, tavaly a kánikulában is még body és rugi kellett rá, alváshoz emg duplán betakartam vékony pléddel, mert fázós volt nagyon.

Ha látszólag ok nélkül sír, gondolj rá, hogy fázik esetleg!

2008. máj. 8. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!