Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 16 hós babám este csak cicin...

16 hós babám este csak cicin alszik el, hogy szoktassam le erről? Ti milyen praktikákkal altattok?

Figyelt kérdés
2009. júl. 17. 16:14
 1/4 anonim ***** válasza:
67%
Cici helyett cumisüveggel. Kakaó vagy tej (babatej) van benne.
2009. júl. 17. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
próbáltam de megissza és utánna kéri a cicit. Tudom én rontottam el ezért szeretnék most segítséget, hátha volt más is ilyen cipőben
2009. júl. 17. 16:35
 3/4 anonim ***** válasza:
83%

Dehogy rontottad el! :) Bárcsak én is tudtam volna ilyen sokáig szoptatni (nálunk csak 3 hónapos korig ment, utána totál semmi tejem nem volt:(.


De remélem kapsz valami használhatóbb ötletet! :) Sok sikert.

2009. júl. 17. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
90%
Nekem is 16 hónapos a kislányom és most szoktattam le a ciciről én is kakaót adtam neki cici helyett ő is kérte a cicit de nem adtam neki eltereltem a figyelmét ringadtam játszottam vele stb. Most úgy alszik el hogy mászkálok vele kb. 5 percig aztán berakom a kiságyba és reggelig alszik reggel mikor felébred tejcsit vagy kakaót kap nem cicit!! Volt hogy 2-3-szor meg kellett szoptatni mert csak ott járt az esze akkor nem birtam ki, de sok kitartás kell hozzá ezen élt 16 hónapig ez volt neki a természetes! Én azért döntöttem így hogy leszoktatom mert eész nap csak szopizott volna úgy teltek a napok hogy alig evett mást vagy csak 2-3 falatott és tiszta ideg voltam! Na meg a ruha rángatásról nem is beszélve!! Sok Sikert! Van aki 2-3 évig szoptat!
2009. júl. 17. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!