Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Előfordulhat, hogy a babám a...

Előfordulhat, hogy a babám a Vigantol olajtól pöttyös?

Figyelt kérdés
Nagyon furcsa az egybeesés. Amikor elkezdtem neki adni, akkor jöttek ki rajta az első pöttyök. Azt mondták, a tejtől van. Már 1 hónapos múlt, a pöttyök nem hogy múlnának, egyre több van.
2009. júl. 17. 10:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Hááát, én még ilyet nem hallottam, nem tartom valószínűnek, abban semmi nem allergizál. Viszont egyik babám nekem is pöttyös volt a tejemtől, ez idővel majd elmúlik.
2009. júl. 17. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Erős lehet a tejed. Kislányom is úgy nézett ki mintha allergiás lett volna,majd elmúlik. Gondolom az arca tele van. Nekünk még a babaolaj nem volt jó,attól az egész teste pöttyös volt,így olivát használtam fürdés előtt a hajlatokra.
2009. júl. 17. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Tuti nem attol,az Dvitamin.Az arcán van az a tejtől van tuti.A kistestén meg lehet a melegtől.
2009. júl. 17. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!