Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tanult már valamelyikőtök...

Tanult már valamelyikőtök babamasszázst Máté Sangitától?

Figyelt kérdés
Kíváncsi lennék, hogy milyen volt? hasznos-e a masszázs, kedves-e, meg ilyenek. Köszi a válaszokat!
2009. júl. 17. 10:17
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Kimondottan tőle nem, de a masszírozást csinálom most is. Barátnőm töltötte le valahonnan és kiírta nekem lemezre. Nekünk nagyon sokat segített a hasfájásán és az alvásproblémáin.
2009. júl. 24. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
69%
Nem, de én indiai orvosnál szültem, direkt rákérdeztünk a masszázsra, és azt tanácsolta, hogy ne csináljuk, mert bár itt bevett szokás, igazából nem jó a babának.
2009. júl. 24. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Hogyhogy nem jó a babának a masszázs? Megindokolta valamivel?
2009. júl. 25. 15:34
 4/4 anonim ***** válasza:
Azt mondta, hogy egyrészt azok az okok, amik miatt itt mindenki csinálja, nincsenek tudományosan bizonyítva, másrészt az olajos masszázs miatt gyakran kiütéses lesz tőle a baba.
2009. júl. 27. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!