Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem szomjazik a babám? Nem...

Nem szomjazik a babám? Nem akar inni!

Figyelt kérdés

7 hós kisfiú.

Reggel szopik,

majd tízóraira gyümülcs (1,5 dl körül),

délben icipici szopi,

13-14-kor 2 dl főzelék,

16-kor szopi,

18-kor tejpép 1,5 dl,

20-kor szopik.

Napközben még szopik úgy 6-7x pár kortyokat

és éjjel 1x nagyobb mennyiséget.

Semmilyen más folyadékot nem fogad el,bármilyen módon kínálom. (még lefejt tejet sem!) Van 6 pisis pelus

Nem száradhat ki ebben a melegben?


2009. júl. 17. 08:03
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja, és szerintem már nincs olyan sok tejem, a szoptatások kb 5 percig tartanak. :(
2009. júl. 17. 08:05
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem se iszik csak párkortyot 8 hós mult.(VÍZet)teát nem szeretnék adni neki azt bizti behúzná.
2009. júl. 17. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ne csak vizzel próbálkozz! Próbálj többféle babateát mecsek baby teát, gyümilevet. Előbb-utóbb el kell kezdenie inni tudni, mert ha abya tejcsije elapad, egyik napról a másikra lesz ez igen nagy gond. Nehezen szokják meg az egyéb folyadékot. Ha cumiból nem iszik, add csőrös pohárból. Először tényleg csak pár kortyot ivott a fiam is, de elkezdtem szinte állandóan kinálgatni az etetések közt, az elején 10 percenként. És másnap már 20 ml fogyott, pár nap mulva fél deci majd egy deci, jó két hét kitartó itatás után már 3 dl folyadékot huzott le, mellette ugyanannyi tejet iszik. Kitartóbban próbálkozz, ezt is meg kell tanitani nekik.
2009. júl. 17. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az hogy 5percig szopik nem azt jelenti hogy kevesebb a tejed. Már rutinos és gyorsan végez. Kislányomnak is 5percig tartott a szopi(6hósan),és ezalatt hozzájutott a megfelelő mennyiséghez. Nem érdemes erőltetni a vizet vagy teát. Ha kellene neki,szomjas lenne,úgyis elfogadná.
2009. júl. 17. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!