Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7 hónapos babátok mit csinál már?

7 hónapos babátok mit csinál már?

Figyelt kérdés
2009. júl. 17. 07:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia. Az én fiam 7,5 hónapos. Pörög, forog, az oldalán könyököl, rengeteget kacag, négykézláb áll, úgy hintázik. Próbálja utánozni a beszédet, állandóan síkítozik, dumál.Felültetve egy ideig stabilan ül. Négykézlábról néha ülésbe huppan. Integet, tapsolni próbál. 5 foga van. És a Te babád mit tud?
2009. júl. 17. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
52%
Kacag, nevet, dumál, már mondja a dá-dá és ba-ba "szavakat". Stabilan ül, állásba húzza magát, bútorokba kapaszkodva megy ha az ujjamat fogja akkor is, Néha megpróbálja az egyiket elengdni. 2 foga van.
2009. júl. 17. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Az enyém is pörög-forog, így szinte mindent elér. Próbál kúszni, de még nem igazán halad előre. Próbálja magát ülésbe feltolni, de eddig még nem sikerült neki, viszont ha felhúzom akkor kicsit inogva de ül és alig tudom visszafektetni. Sokat beszél, baba, apa, mamma szavakat néha ki tudok belőle venni, de ezek még nem tudatosak. Síkít, nyelvével csattog, szájával cuppog és berreg. Kedvence a telefon, a távirányító és a számítógép billentyűzete. Egyszóval napról-napra egyre több mindent csinál.

2009. júl. 17. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
8.16-os vagyok, foga még nincs.
2009. júl. 17. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

22-én lesz 7 hónapos. Forogva közlekedik a lakásban, a kúszással-mászással még nem próbálkozik. Az ölembe ülésbe felhúzza magát, de önállóan nem tud még ülni Ültetni nem ültetjük.

Kacag, dumál (csak halandzsa) egész nap, nyelvével ő is cuppog, bugyborékol.

2009. júl. 17. 13:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!