Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Jó a éjjel itatom a 10 hónapos...

Jó a éjjel itatom a 10 hónapos babámat? , Eddig nem adtam neki de ebben a melegben nem kell neki?

Figyelt kérdés
2009. júl. 16. 20:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia!Nem tudom,jó e ,mert lehet rászokik a kelésre-unokatesóm is így járt.
2009. júl. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Éjjel lelassul az anyagcsere, szerintem akkor pont nincs rá szüksége, inkább akkor, amikor kimelegedik játék, séta közben.
2009. júl. 16. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
én adok a 8,5hónapos fiamnak inni éjjel is.ugyanis én is megszomjazom ebben a dög melegben,és mikor megébred úgy piheg,mint mikor szomjas.jóformán csukott szemmel iszik 2-3kortyot és szunya tovább.
2009. júl. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ugyan ez van nálunk is mint az utolsó válaszolónál éjjel fél 2 körül megébred iszik pár kortyot aztán szundi tovább.10 hós
2009. júl. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nálunk is nagy a mocorgás ebben a nagy melegben, de ha megitatom, rögtön visszaalszik!Lehet hogy nem kéne, mert 6.5 hós, de ha szomjas?
2009. júl. 17. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!