Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7 hónapos kislányom kb.5...

7 hónapos kislányom kb.5 hónapos kora óta utál öltözködni. Másnál is így van?

Figyelt kérdés
kb. 2 hónapja tiltakozik, amikor öltöztetés van, de az utóbbi pár hétben szinte dühkitörése van, amikor öltözni kell. Hadonászik, ellenál, megfeszíti magát, az arckifejezésemis felháborodott lesz. Ez normális? Tudom, hogy a babák általában nem szeretnek öltözni, de ennyire?
2009. júl. 16. 20:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Az én 9 hónapos kisfiam sem szeret öltözködni. Nagyjából hasonlók a reakciói, amiket írtál. Szokott még rugdosni is és visít. Próbáljuk lekötni a figyelmét egy-egy érdekes játékkal, szoktam mondókázni, énekelni Neki közben. Valamikor vevő rá. Ha nagyon fáradt vagy éhes, ezek sem segítenek. Ilyenkor néha az apja eteti közben (főleg az esti fürdetés után). "Megtankoljuk", mint a F-1-es autókat szokták :)
2009. júl. 16. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Lányom 11 hónapos és soha nem tartozott az öltözés a kedvenc foglalatosságai közé:) De eljön majd az az idő, amikor napjában 3-4X fog átöltözni, természetesen egyedül...:)

A pelenkacsere a másik "favorit", képes hisztirohamot kapni, ha nem vagyok elég gyors... Én is az éneklés és mondókázás "álarca" mögött próbálom ezeket a tevékenységeket űzni, több-kevesebb sikerrel:)

2009. júl. 17. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!