Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ma ebedre 5.5 hos babamnak...

Ma ebedre 5.5 hos babamnak keszitettem krumplibol es egy kis spenotbol fozeleket es egyaltalan nem lakott jol, utana meg megivott 120 ml tapszert. Mekkora adagot keszitsek, hogy lakjon jol?

Figyelt kérdés
2009. júl. 16. 17:43
 1/5 A kérdező kommentje:
elnezest 2 kurmplibol:)
2009. júl. 16. 17:46
 2/5 anonim ***** válasza:
két normál méretű krumpli elég szerintem,és is úgy csinálom és 100ml tápszerrel sűrítem be.
2009. júl. 16. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
10 hónapos koráig NEM szabad, sóskát és spenótot adni a babaónak, és akkor is csak hetente 1-szer!!!
2009. júl. 16. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nyugodtan adj neki hetente 1x nem lesz baja,csak fedő nélkül főzd és a főzőlét ne add oda(szűrd le).
2009. júl. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Miért ne lehetne adni. Ma kaptam a dokitól hozzátáplálási útmutatót és a spenótot és a sóskát is 4-6 hótól írja.

Nekem azt mondták, hogy ha egy bébiételes üveget (190 g-os) telerakok, akkor az elég, és az is kb. 190-200 g lesz.

2009. júl. 16. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!