Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Játszószőnyeget érdemes...

Játszószőnyeget érdemes vennem? érdekli a babákat?

Figyelt kérdés

sziasztok


novemberre várjuk a kisfiunkat:)sok játékot nem veszünk még neki, csak a kiságy fölé egy zenélő-forgót, meg egy ilyen játszószőnyegre gondoltam, mainekt van hídja és lógnak róla játékok.

ésdemes vennem ilyet?mikortól fogja őt érdekelni?első napokban eszik alszik, gondolom, de 1-2 hósan már figyelgetné nem?


tapasztaltok?köszi


2009. júl. 16. 13:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

szerintem érdemes venni...nemcsak játék egyben még fejlődik is szerintem. Vannak olyan pihenőszékek ami egyben hinta egyben tudd játszani is, mert van rajta játék:) nehéz így leírni de nézd meg a linket ilyenre gondolok:

[link]

2009. júl. 16. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Hát lányom ujszülötten sem aludt, csak napi 1 órát...

Igen, érdemes venni, mert már 6 hetesen elkezd látni, és nagyon le fogja kötni, tetszeni fog neki.

Meg majd 3 hó körül érdemes vennik olyan rágókát, aminek nagyon vékony pántja van, hogy meg tudja fogni.

2009. júl. 16. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
6-8 hetes korára már érdekli (nézegeti), de addig is ha jól akarsz járni majd babalátogatós ajándéknak kérheted a játszószőnyeget! : )
2009. júl. 16. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Szerintem nem sokáig használnátok, mert elég kisméretű. Az ára viszont horribilis. Lehet kapni olyan rudat amiről lógnak a játékok, ezt bárhová rögzítheted tépőzárral, és sokkal olcsóbb.


Nekünk kirakós játszószőnyegünk volt (már nem használjuk, de még meg van), állatos. Az hatalmas méretű, de még arról is legurult. Nekem legtöbbet a járókába játszott, oda fel tettem ezt a rudat, meg más érdekes játékot, és azokat nézegette, rakosgatta.


A zenélő-forgó az jó a kiságya fölé, kb. 2-3 hónapos volt, mikor érdekelni kezdte. Először csak rácsodálkozott, később már kacagott, és nyújtotta felé a kis kezét.

2009. júl. 16. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Szia.Én ha tehetném a zenélő-körforgót kihagynám,mert jól befürödtünk vele.Nagyon utálja.Ránéz és sír.Pedig olyan jó kis zenét játszik és aranyos figurák lógnak róla.A játszószőnyeget 2,5-3hósan kezdte használni.Több napig csak fetrengett alatta,néha megböködte a figurákat és kész. Azóta meg alig bírom leszedni róla annyira imádja,főleg hogy már forog és mozgolódik össze vissza.Mindíg távolabb teszem a lógókat,ezért dolgozni kell neki ha meg akarja szerezni.Néha le is "mászik" róla annyira kepeszt.Nekünk a hintát nem nagyon javasolták mert abban csak ülni tud,talán két hétig volt egy nálunk próbára,de nem tetszett neki,így visszaadtuk.Ismerőseim közül sokaknak bevált.A játszószőnyeg tornázóval szerintem nagyon jó és hasznos.
2009. júl. 16. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Mi megbántuk, hogy vettünk!

Kb 3 hónapos korában kezste érdekelni, de 4 hónaposan meg már nem foglalkozott vle, mert jobban izgatta a fordulád, stb. Ráadásul mindkét felét el is törte(!!!) :-))

2009. júl. 16. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nem a szőnyeg a lényeg, hanem, hogy tudjál fölé dolgokat aggatni :) Ha arra bármilyen megoldást találsz, akár házilag is, azzal jól ellesz egy darabig majd olyan 2.5-4 hónapos körül. Az a lényeg, hogy elérje, mert akkor elkezdni lerugdosni, leboxolni, letépkedni egy idő után.
2009. júl. 16. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Az én babám 5hós és még mindíg imádja. Nemrég cseréltem rajta lógókat. Van amikor 2órát is elvan egyhuzamban,naponta kétszer.Addíg teszek-veszek,néha megkukkolom hogy még a szőnyegen van-e :o)
2009. júl. 16. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

jaa aVATERÁN VAN 2500 ft ért, és elég szép állapotban, csak ezért érdekel, de gondolom ennyit megér:)


80 cm átmérőjű


12 ezrekért én sem vennék:S:S

2009. júl. 16. 14:31
 10/12 anonim ***** válasza:
Az hamar kicsi lesz, ha elkezd forgolódni, deazért nem haszontalan, szeretik, 2-3 hósan fedezte fel az enyém. Később egy nagy szőnyegre tettük, az lett a játszószőnyege, de már lekúszik róla! Bocsi az OFF-ért, de tudod mi az igazán hasznos, amire érdemes költeni? Egy pihenőszék. Abban újszülött korától viheted a lakásban oda, ahova kell. Nekünk még ma is ott tanyázik a konyhapulton miközben főzök, eszek. Etetni is lehet benne, mert dönthető a háttámlája. ) hósak vagyunk, de ott etetem benne a konyhapult tetején. Perzs, most már kell majd egy rendes etetőszék is.
2009. júl. 16. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!