Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit ajánlatok? Úszógumi a...

Mit ajánlatok? Úszógumi a jobb vagy, amit a karra kell húzni, esetleg úszómellény?

Figyelt kérdés
Mit vigyek 1 éves fiamnak a strandra?
2009. júl. 16. 11:11
 1/9 anonim ***** válasza:
70%

Beleülős úszógumit.

A Többi szerintem baromi kényelmetlen...

2009. júl. 16. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
70%
A karra húzhatós értelmetlen.Gyerekkoromban nekem is vettek, egy próba volt csak, aztán kuka.
2009. júl. 16. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
56%
A karra húzhatóssal úgy elmerül mint a kisbalta :) A mellény biztos jó és biztos fenntartja, de szerintem kényelmetlen. A beleülős úszógumi akkor jó, ha tényleg stabil, ne tudjon kifordulni belőle.
2009. júl. 16. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
40%

Nálunk karúszüja van a lányomnak és nagoyn ügyesen használja. Igaz már régóta járunk vele babaúszásra.

Múltkor szemtanúja voltam, ahogy egy ilyen beleülős úszógumi "akció" közben elszakad. Szegény szülők úgy kapkodtak a vízben a baba után.

Úszómellényből meg lehet olyant kapni ami kényelmes, nem csúszik a nyakba, mivel van "bugyi része".

2009. júl. 26. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
82%

Mi ilyet vettünk a kisfiunknak (felső kép): [link]

még csak 8 hónapos, de elég jól tud benne "ülni", nagyon meg vagyunk vele elégedve, nem tud kifordulni belőle, vagy esetleg felborulni.

Mi strandon vettük 2500-ért, a Gulliverben 2000 Ft.

2009. júl. 26. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
70%

Kérdés az, hogy milyen strandra mentek, mert nálunk a baba medencébe be lehet menni, de az alig ér a bokámig így a beleülős úszógumit nem ajánlanám inkább a rendes úszógumit vagy a karúszót.

Mi mind a kettőt vittünk magukkal, de a kis medencébe a karúszó vált be a mozgás lehetősége miatt.

Kellemes pancsolást.

Tapasztalatból egy jó tanácsot adnék, vigyél a kicsinek egy zoknit, mert egyik másik medence alja kikezdi a kicsik lábát.

2009. júl. 26. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
76%
Ennyi idősen a lányomnak mi is olyat vettünk mint az előző linben bolt!Nagyon jó,de egyszer próba kedvéért ráraktuk a karúszót is, és olyan ügyesen tartotta magát, hogy utána nem akart megmaradni a gumiban.Most 3 éves, van itthon óriásmedencénk, és csakis karúszót használ azóta is , sőt néha már azt sem.Szabadabb vele, és hamarabb megtanul úszni!
2009. júl. 26. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
38%
Nem drága a karúszó, vegyetek neki egy olyat is, hátha tetszene neki..(előző voltam)
2009. júl. 26. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
76%

Szia!


Beleülős úszógumi PLUSZ karúszó!

Önmagában mindegyik kevés, kell valami plusz.


16 hós anyuka

2009. júl. 27. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!