Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan hagyhatnám el az...

Hogyan hagyhatnám el az éjszakai evést?

Figyelt kérdés
10 hónapos kétszer eszik még. Ha csak teát kap, visszaalszik(esetleg), de fél óra és újra kel enni. Vagy hagyjam így a dolgokat, majd változik magától?
2009. júl. 16. 08:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem probáld ki igy:Elöször éjjel adsz cicit,és másodjára pedig sima vizet,ha harmadszor is felkel csak vizet adj neki.Probáld igy csinálni 1hétig,aztán majd elhagyod az elsö cicizést és vizzel kinálod.Én igy csináltam és bevált.A tea ha citromos attol éhesebb lesz,ne adj teát éjszakára.
2009. júl. 16. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
En is hasonlo cipoben jarok...csak az en babhom 7 honapos.nallunk is ez a menetje,cumi,esetleg tea es ha nem akar akkor kapja a cicit...de mi akar 5x is ebredunk most,mert jon a foga de az altlag nalunk is a 2.
2009. júl. 16. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi! Valójában a tea nálunk víz, csak a babám a tea szót érti meg-elfogadja a cumisüveget ha ezt mondom, tápis, a kaját csak akkor engedi a szájához érinteni ha éhes, szóval szólni kell, hogy mi van az üvegben különben kitör a balhé.
2009. júl. 16. 09:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!