Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Biztos kell már hozzátáplálnom?

Biztos kell már hozzátáplálnom?

Figyelt kérdés
4 hós a kisbabém, 3500 grammal született, most 6500 gramm. Az elmúlt hetekben nem hízott, sőt az utolsó héten fogyott is kicsit több mint 10 dekát, hossza sem igazán nő. Nagyon sokat cicizik, napi 8-9 szer is akár. Eddig este éreztem, hogy kevés neki a tejem, mert nagyon sírt, ekkor kapot tejpépet, de most mérjük pár napja, hogy mennyit eszik és egész nap csak 500 milit evett ciciből, igaz ivott teát kb. 2 decit, este kapott pépet. Amúgy nagyon jókedvű, csak este sírdogált, cici után sem sír, van napi 2 kakis, és kb. 5 pisis pelusunk. Szóval elég ellentmondásos a dolog, de nem szeretném., hogy éhezzen, így is kinézi a kaját a szánkból. Várom a válaszaitokat, előre is köszi!
2009. júl. 16. 00:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem kell ha nem akarod,de nyugottan elkezdheted a hozzátáplálást egyenlőre úgyis csak kostólgatni tud még nem tudsz egy mondjuk egy ebédet kipótolni gyümivel vagy akármivel.Kezd el nyugottan sajnos én is így voltam,kevés volt a tejem nemtudtam mért sír de aztán rájöttem..3 hónapos volt akkor azóta tápszert kap,almát kóstolt illetve barackot.Én szeretném ha hamarosan lehetne váltani egy adag tápszert gyümire:) Most lesz 5 hónapos
2009. júl. 16. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem lehet,hogy azért nem hízott,mert nincs étvágy ebben a kánikulába.Kisfiam is sűrűn eszik keveset,inkább csak szomjas.Ő sem hízott annyitt mint szokott.De ha gondolod sztem is kezd el a hozzátáplálást,a gyümike finom. mi 5 hósak vagyunk,29.-én megyünk nyaralni,aztán sztem én is kezdem,5,5 hós lesz.Bár hálaistennek van bőven tejcsi.
2009. júl. 16. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
szia! nem lehet, hogy este azért sír, mert fáradt? mi is így voltunk, este 2 cici+120ml tápi után még mindig sírt, aztán kibukta a felesleget, és mikor beraktam a kiságyba, azonnal elaludt. azóta tápit nem kaap, a tejem is elég, mégis sír este evés után. de attól semmi baja nem lesz, ha elkezdesz neki gyümit adni.
2009. júl. 16. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!