Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány hónaposan indult el...

Hány hónaposan indult el önnálóan a babátok?

Figyelt kérdés
Arra lennék kiváncsi ,hogy volt e valami változás a mozgásában,vagy egyik napról a másikra fogja magát és elkezd sétálgatni? (12 hónapos a fiam sokat áll egyedül de csak a bútorokba kapaszkodva lépeget, mászik inkább)
2009. júl. 15. 23:00
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
76%
ez a kérdés engem is érdekel, a babám 11.5 hónapos, 10 hónapos kora óta lépeget bútorok mellett. Vajon mikor indul el? Én akiket ismerek, azoknak az első felállástól számítva átlag 3-4 hónapon belül indult el a babájuk. A te picurod mikor állt fel?
2009. júl. 16. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Kislányom 6,5 hósan felállt kb 8 hósan lépegetett és most 10 hós és próbálkozik a kapaszkodás nélküli felállással és elindulással,pár lépés már megy neki!
2009. júl. 16. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Az én lányom 10 hósan tetette meg első önálló 10 lépését anyától apáig :)

Arra emlkészem, hogy lépcsőzetesen alakult nála a mozgás. forgás, mászás, felülés/felállás, bútörökba kapaszkodva járás, majd önálló járás...

De hogy közvetlenül előtte mit csinált arra már nem emlkészem...

2009. júl. 16. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó vagyok.

Újra elolvastam a válaszomat és pont a lényegre nem válszoltam, bocsi (pirulossmiley)


Szóval ő ahogy elkezdett mászni, úgy 8 hós kora körül, kapaszkodva fel is állt. Aztán 8 hó végén már csücsült is magától. 9 hós korában már stabilan állt kapaszkodás nélkül is.

Születésnapján már teljesen egyedül ment, utcán is.


Szóval egy hónap telt el az álldigálás és a járás elkezdése között.

2009. júl. 16. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!!!!
2009. júl. 19. 22:16
 6/19 anonim válasza:
68%
Az én kislányom 7,5 hósan állt fel, és az 1 éves szülinapja után 2 héttel önnállóan ment. (rögtön körbefutotta a lakást. Nálunk nem voltak 1-1 lépések)
2009. júl. 19. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Enyém 8,5 hósan lépegetett bútorba kapaszkodva, most 1 éves és pár mp-ig megáll egyedül, de kapaszkodás nélkül nem tud felállni és még nem jár.

Bőven ráértek még járni, akár másfél éves koráig is! Az a fointos, hogy ne vezesd kézenfogva, akkor kezdje el az önálló járást, amikor az izmai már alkalmasak erre!

2009. júl. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Kisfiam a mult heten indult el onalloan eloszor, 13 es fel honaposan. MAr 9 hos kora ota felall es leul, 10 hos kora ota butorokban kapaszkodva setalt, de egyedul nem mert elindulni. Semmi jele nem volt, hogy onalloan akarna menni, egyszer csak elindult egyedul. Elotte 1-2 hettel en mar lattam rajta, hogy tudna menni, de o szerintem felt, hogy el fog esni. De a mult heten jatszottunk este, es Apatol odajott hozzam, hozta az egyik jatekat nagy vidaman. Szerintem eszre sem vette, hogy egyedul jott oda, nem is figyelt ra. De azota mar ugyesen setal onalloan. Persze azert meg kicsit bizonytalan. Szoval nalunk nem volt semmi valtozas a mozgasaban.
2009. júl. 19. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Az én kisfiam 1.szülinapja előtt pont egy héttel indult el. előtte kb. 2hónapig lépegetett bútorba kapaszkodva.
2009. júl. 19. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
9 és 9.5 hósan. Be volt sózva mind a kettő. :)
2009. júl. 19. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!