Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 13 hónapos kisfiam ehet már...

13 hónapos kisfiam ehet már túró rudit meg kinder tejszeletet?

Figyelt kérdés
2009. júl. 15. 22:19
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia !

Elvileg 15 hós kora után lehetne, de én már időnként adtam neki mind a 2 -ből és imádja. Ha nem érzékeny a tejtermékekre szerintem adhatod te is nyugodtan.

üdv.14 hós baba anyukája

2009. júl. 15. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én már megkóstoltattam,vele ilyen idősen, de persze figyelek, hogy minél ritkábban kapjon..Nem adok neki cukros cuccot
2009. júl. 15. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Túró rudit mi 8 hónapos korunk óta eszünk, igaz nagyon ritkán, persze a csoki az enyém róla. :) Tejszeletet még nem adtam neki (most lesz 11 hós), de nem a kora miatt, hanem félek, hogy rákap, aztán nem kell neki a kaja.
2009. júl. 15. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Rudit igen, tejszeletet én nem adnék, miből van az? Biztos csupa adalék, nem? Ha nem, akkor mehet.
2009. júl. 15. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Olvasd el ezt: [link]



" A Gazdasági Versenyhivatal Versenytanácsa a Ferrero Magyarország Kft. (Budapest) eljárás alá vont vállalkozás ellen fogyasztói döntések tisztességtelen befolyásolásának tilalma miatt indított eljárás során tartott nyilvános tárgyaláson meghozta az alábbi


határozatot


A Versenytanács megállapítja, hogy az eljárás alá vont vállalkozás Kinder tejszeletének "Harapj bele a tejbe" elnevezésű 2002. évi sajtóbeli reklámozása a fogyasztók megtévesztésére alkalmas."


Friss, tejeskrémmel töltött sütemény. Készült: pasztőrözött friss tej(38 %) növényi zsiradék, cukor, búzaliszt, sovány tejpor, méz (5 %), vaj, tojáspor, korpa, sovány kakaó, emulgeáló szerek (zsírsavak mono és digliceridjei), glukóz szirup, térfogatnövelő szerek (ammóniumkarbonát, piro foszfát, szódabikarbóna), aroma: természetes vanillin, glutin, só."



(zsírsavak mono és digliceridjei),-ez elég szrul hangzik.meg a pirofoszfát is. Maradj a rudinál! Az mégiscsak túró. A magyar mindig ehetőbb!

2009. júl. 15. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek!De milyen nasit adjak neki?Érdekelne a véleményetek!
2009. júl. 15. 22:41
 7/9 anonim ***** válasza:
Az én véleményem, hogy nasizzon gyümölcsöket. Hátha sikerülne egy egészségesebb nemzedéket nevelnünk, és 20 év múlva nem lenne a magyarok 60%-a túlsúlyos. És szerintem ez igenis múlik azon, hogy mit eszik a baba az első hónapokban. Nyilván egyen rudit és csokoládét (jó minőségűt!), de ne 1 évesen, és ne napi szinten.
2009. júl. 16. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Védőnő mondott egy receptet.Majdnem ugyan olyan mint a túró rudi:túró,tejföl,egy kis reszelt citrom héja,egy pici vaniliás cukor.A kislányom imádja,és ha nem nem csinálod hígra akkor még túró rudi formát is tudsz belőle formálni vagy kis golyókat.

2009. júl. 16. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi aranyosak vagytok!
2009. júl. 16. 21:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!