Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha ma súlyos hasfájása volt a...

Ha ma súlyos hasfájása volt a 3.5 hós babámnak a barack pürétől, akkor mi a következő lépés?

Figyelt kérdés
A levével pár napig kóstoltunk, azzal nem fájt jobban a hasa, mint más napokon. (Amúgy hasfájós.) Most mi legyen? Kóstoljunk más gyümilevet? Vagy maradjak a baracklénél, püré nélkül? Vagy megszokja? Vagy tartsak szünetet? Mivel 6 hósan már vissza kell mennem dolgozni, nagy szünetet nem tudok tartani :( Segitség.
2009. júl. 15. 21:13
 1/9 anonim ***** válasza:
51%
hagyd a barackot, adj neki mást.
2009. júl. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
51%
Attól még hogy te dolgozni mész, a gyereked éretlen a gyümölcsevészetre, mivel még 4 hós sincs szegény! Talán ezért ordit és tiltakozik a szervezete a gyümölcs ellen, nem gondolod? ha mész dolgozni, akkor bizonyára tápszeres, ezen esetben sem érettebb az emésztőrendszere, mint anyatejes társainak, tápisoknál sem kezdjük 4 hó előtt a kostoltatást, ez nem véletlen! Nem szabadna igy siettetned, nem gondolsz a későbbi következményekre.
2009. júl. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem tápszeres, és nem is akarom tápszerezni, ezért kóstolunk. Izre elfogadja, a létől nem volt baja. Tarthatunk szünetet, de mennyit, honnan tudom, hogy mikor lesz "érett" rá? Vagy a tápszer ennyivel "egészségesebb", mint a gyümölcsök, főzelékek?
2009. júl. 15. 21:51
 4/9 anonim ***** válasza:
1. vagyok. nem arról van szó, h egészségesebb v sem. hanem, h a baba emésztőrendszere nem érett rá a 2. válaszoló szerint. almát adtál már neki? v barackkal kezdted? mert ha ez az 1. szilárd étel, amit adsz neki, akkor lehet, h igaza van.
2009. júl. 15. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ez az első, amit kapott.
2009. júl. 15. 22:53
 6/9 anonim ***** válasza:
akkor lehet, h erről van szó... és ez ellen nagyon nem tudsz tenni. szóval nem tudom... kérdezz rá a védőnőtől, h ilyenkor mi van... lehe,t h a tápszer lenne a jó megoldás, amikor melózni fogsz.
2009. júl. 16. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hát köszi a válasz(okat), akkor pihizünk pár hetet.
2009. júl. 16. 08:42
 8/9 anonim ***** válasza:
47%
Szia! Szerintem pár nap múlva próbáld meg az almát, az nem bántja annyira a pocijukat. Az én gyerekorvosom nagyon jó táplálási útmutatót írt, ha szeretnéd, átküldöm priviben.
2009. júl. 16. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Szia 11:19! Megköszönném, igen küldd át légyszives!
2009. júl. 16. 11:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!