Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A babám vacsorára egy falatot...

A babám vacsorára egy falatot sem evett a tápszerből! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Fél5kor uzsonnázott, nyolc után szoktunk vacsorázni, és most egyetlen nyeletet sem evett a tápszerből! Nemrég jött ki két foga, két hétig alig evett, most meg ez. Teljesen bele vagyok betegedve, ilyet még sosem csinált. Nem tudtam belekönyörögni, és elaludt. Ilyenkor mi van???

11hós


2009. júl. 15. 20:40
 1/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ,ha éhes lesz kérni fogja!

Csak lehet éjszaka!!!

2009. júl. 15. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom elhinni, h nem éhes!!! ilyenkorra mindig megéhezik már.
2009. júl. 15. 20:49
 3/9 anonim ***** válasza:
Simán lehet hogy most nem éhes és kész, különben nem aludt volna el. Tudom hogy teljesen idegölő, de mivel nem pici már, semmi baja nem lesz! Nyugi:) 90%, hogy simán reggelig huzza a lóbőrt! Ha nem,, akkor éjjel bömböli lesz, tedd a hűtőbe az esti tápit, ha visit érte, 35 mp mikro és szivhatja is:) semmiképp ne keltsd fel enni. Rohadt meleg volt ma, ez is az oka az étvágytalanságnak.
2009. júl. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
lehet, h ettől a nagy melegtől nem éhes... vagy fáradt volt... a lényeg: éjjel, amikor ébred, etesd meg.
2009. júl. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Annyira megnyugtató, h írtatok!

Azt elfelejtettem írni, h 1 óta nem aludt. Szörnyen fáradt volt! Teljesen bealudt, az ujjait ki se lehetett szedni a szájából, annyira cumizott.

2009. júl. 15. 21:08
 6/9 A kérdező kommentje:
Remélem nem a cumisüveggel lesz baja... Egy lehetséges újabb fogzás miatt. Na akkor mi lesz? Istenem! Annyira elegem van magamból, állandóan rögtön bepánikolok! Ha olyan történik (rossz), ami eddig még nem, akkor tiszta hülye vagyok.
2009. júl. 15. 21:11
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem fog éhen halni, ne félj. Annyit eszik, amennyi kell neki.

Elaludt, alszik, felébred, enni fog:-) Ennyi.

Ezért nem kell depibe esni...

2009. júl. 15. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Jól van, nem vagy hülye, csak "kocka", mint én:) engem is idegel minden ellenállás, rossz étvágy és kutatom az okokat. Ez nem a fogzástól lesz, csak nagyon elfaradt és semmi ereje nem maradt enni. Majd felkel és eszik, de az sem baj, ha nem. Gondolj bele, azért evett nappal. Az a durva, mikor egész nap szinte semmi...szóval okés a pici, ne aggódj:) jóéjt!
2009. júl. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mintha magamat hallanám.Én is ilyen pánikolós vagyok ha valami nem a megszokott szerint történik akkor kétségbe vagyok esve.Nekünk is volt, hogy szabotálta a tápszer ivást és nemcsak este, hanem reggel is.Pár napig tejpépet adtam neki és utána ment minden a régi szerint.Biztos nincs komoly baja gondolj bele a felnőtteket is megviseli ez a nagy meleg hát még a kistörpéket.Ha nem eszik az nem baj folyadékot fogyasszon bőven.Ha éhes lesz kérni fogja ne aggódj.
2009. júl. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!