Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más baba is olyan koszos álló...

Más baba is olyan koszos álló nap, mint az ördög, amióta mászik?

Figyelt kérdés

Nem tudom, hogy mit csinálok rosszul. Minden reggel felsöprök, felmosok. Kicsi a lakás, így könnyen megtehetem.

Mégis, mire tízkor délelőtt elindulunk sétálni már öltöztetnem kell, mert koszos még a füle töve is, délután ismét, estére meg már rettenetesen.

Néha eszembe jut, hogy ha most belibbenne a védőnő, vagy valami váratlan nemes vendég, akkor égne az arcom rendesen...

De tíz percenként öltöztethetném, ha tisztán akarnám látni egész nap.


2009. júl. 15. 20:11
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

ne aggódj, szerintem minden gyerek ilyen! egyszerűen ügyesebben takarítanak, mint mi:-)) ezen ne is rágódj, ez az időszak ilyen. a védőnő pedig ezt nagyon jól tudja:-) legalábbis az enyém, mert ő maga mondta, hogy ne aggódjak, sokkal koszosabb is lehetne, amennyit jön megy, és sokkal több seb is lesz még rajta:-)

Adj rá minél sötétebb ruhát, bár ilyen melegben ez sem a legjobb megoldás. max olyanokat otthonra, amit nem sajnálsz:-) én tescoban veszek neki több darabos kiszerelésű bodykat, azokban mászik itthon. azt nem sajnálom, mert tuodm, hogy néhány mosásra tervezett ruhák, 4-5 évig úgysem fogja az anyaga bírni /mondjuk hogy kistesónak is eltegyem még/.

2009. júl. 15. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ja, az enyém is olyan maszatos, mint egy kismalac, főleg, hogy fogzik is, és ebből kifolyólag (szó szerint, höhö) egész nap nyálazik a pólójára. Utána meg hason csúszva szedi össze a létező összes pormolekulát, amik a nedves anyagon kiválóan megtapadnak, és fél órán belül olyan lesz a gyerek, mint aki most jött a szénbányából:) Most a dögmelegben napi kétszer az erkélyen pancsol egy felfújható pancsolóban, utána mindig új cuccot kap, és újraindulhat a ciklus. Már várom, hogy megtanuljon négykézláb mászni, akkor már hátha nem fog úgy kinézni, mint egy kis felmosórongy:)))
2009. júl. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém még nem is mászik, csak gurul, de állandóan koszos. Hol ebédel:-)), az egy külön téma, utána átöltöztetem. Majd jön egy kis böfi, a keze meg folyamatosan szöszökkel van tele. Bárhogyan is porszívózok, ő akkor is talál. Mi lesz, ha még a parkettát meg a járólapot is eléri!
2009. júl. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Kúszik ezerrel. Ő a padlófényezőm. De rendes, mert délelőtt felmos saját magával majd délután fölvixolja:) én nem is értem hogy tud ilyen kis koszi lenni. Na meg amit a főzelékkel művelünk.... Még az én hajam is olyan. Többnyire a lábára keni:))) jajjj!!!!
2009. júl. 15. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Na, én is rosszul vagyok minden nap..Szörnyű, milyen mocskos lesz! Pedig takarítok, mint a gép. De olyan helyeken jár, csak úgy vonzza a koszt! De nyugi, még egypár évig nem a tisztaságról lesznek híresek:D
2009. júl. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
A 20:39-es válaszolónak: Nyugi az én fiam már négykézláb mászik de így is mindig csupa mocsok pedig én is minden reggel úgy kezdek hogy takarítok. Ez egy ilyen korszak.
2009. júl. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!