Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 hónapja szoptató anyának...

4 hónapja szoptató anyának fokozható még valamivel a tej mennyisége?

Figyelt kérdés
Idáig csak anyatejet kapott, és szépen nőtt a súlya is, de mostanában úgy érzem kevesebb a tej. Reggelente sem feszül már a mellem, igaz a kislányom már nem kel fel éjjel, lehet hogy beállt rá a tejtermelés. De sajnos délután és este már szerintem alig van benne. Iszom a teát kezdetektől, mit tehetnék még hogy több tejem legyen?
2009. júl. 15. 18:17
 1/3 anonim ***** válasza:
4 hós a lányom, nekem ugyan ez volt, délután már sírt nekem szopi után hogy még éhes, az éjszakát átaludta, de délutántól az altatásig nagy sírás rívások. Elkezdtük a hozzátáplálást. Délelőtt almát barackot kap, délután pedig tejpépet, s így van ideje két kaja között a tejemnek termelődnie, mert nálam nem igaz az hogy minél többet szopizik annál több van, s bármit eszem iszom nem lett több. De így megoldódott a dolog, mert délután a tejpéppel jól lakik, kibírja vacsiig, fürdés után szopi, s alszik reggelig.
2009. júl. 15. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem a tea nem is segített így az Urtica urens homeopátiás bogyókát szedem néha és tényleg hatásos! Már több mint 6 hónapja szopiztatok és még mindig van bőven. Ja és ami még jobb az az alkoholmentes sör, és még fincsi is!!! :))
2009. júl. 15. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nekem egyedül a More Milk kapszula vált be.Sajnos nem olcsó (kb 6500 Ft 60 db),de nagyon hatásos.5 hónapos lesz a babám és csak szopizik,etetések között pedig teát vagy vizet kap.Az éjszakákat mindíg átalussza.
2009. júl. 16. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!