Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A Hervisbe lehet kapni 20-as...

A Hervisbe lehet kapni 20-as szandált, cipőket?

Figyelt kérdés
2009. júl. 15. 16:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Deichmannba biztos. Hervisbe csak sport cuccok vannak én soha nem láttam gyerek szandikat és cipőket. De próba szerencse:)
2009. júl. 15. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Adidas szandit szeretnék venni. Ami a deichmannba van az nem tartja a bokáját, ezért jutott az eszembe a Hervis.
2009. júl. 15. 17:24
 3/6 anonim ***** válasza:
Aha értem, hát szerintem elkell menni és megnézni lehet, hogy van csak én nem néztem körül eléggé:) És inkább az utóbbi a biztosabb:)
2009. júl. 15. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Hozzánk legközelebb 30 km-re van Hervis, és nem akartam felesleges menni a babóval ebben a hőségben. Na, majd várok egy pár napot.
2009. júl. 15. 18:21
 5/6 anonim ***** válasza:
Értem. Hát ahol én lakok ott van Hervis, és ha gondolod megtudom nézni. Bár nem tudom mikorra tudok kijutni mert tényleg nagyon meleg van és a hervis honlapján meg nincs tájékoztatás hányastól kezdik számozni a cipőket, szandikat. De ha biztosat tudok akkor írok neked privit.
2009. júl. 15. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, nagyon aranyos vagy!
2009. júl. 16. 10:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!