Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan csináljam a püréket?

Hogyan csináljam a püréket?

Figyelt kérdés

Totál ki vagyok bukva! Volt itthon egy turmix gépem, de olyan kis adaggal nem csinált semmit.

Gyorsan vettem egy botmixert, de ezzel sem értem el a kívánt hatást, darabos maradt a répa!


2009. júl. 15. 14:36
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy csináltam kezdetben mikor még csak kóstolgatott, hogy jól meg kell főzni és egyszerre több adagot csináltam, kis főzővizet hozzá és amit akkor nem evett meg azt lefagyasztottam jégkockatartóban, mikor megfagyott akkor bele egy zacsiba. így mindig annyit tudtam kivenni amennyi kellett. így később keverni is tudod, ha már több mindent kap egyszerre. Nálunk ez nagyon bevált és nem is kell minden nap konyvasztani.
2009. júl. 15. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ha nagyobb adagot csinálok, jobban pürésít a gép?
2009. júl. 15. 14:48
 3/4 anonim ***** válasza:
én azt vettem észre, hogy igen. és a répát ahogy az előbb íztam nagyon meg kell főzni és kell bele kis főzővíz- később jobb lesz, ha márkevered a dolgokat.pl répa-brokkili, répa-cukkini..úgy jó krémes lesz
2009. júl. 15. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2009. júl. 15. 16:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!