Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyósom eltünt. Most mit...

Anyósom eltünt. Most mit csináljak? A többiek keresik már. Menjek én is a babával keressem? Nagyon ideges vagyok.

Figyelt kérdés
Amig nem telik el a 24 óra a rendőrség nem keresi. Párom, apósom keresi már mindenhol. de szeretnék nekik segíteni, de ebben a melegben hova induljak el a babával? Eltünt anyósom a munkahelyéről és senki nem tud semmit! Nagyon aggódom, tiszta ideg vagyok tehetetlenségemben. Ha nem lesz ,meg estig akkor is keresni akarják. Én is szeretnék velük menni keresni, esetleg nagyira rábízhatnám a fiam? 8 hónapos. Még sosem aludt nélkülünk.
2009. júl. 15. 14:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Ha úgy gondolod, akkor bízd rá a másik nagyira és menj te is keresni. A tehetetlenség nagyon rossz tud lenni. Szerintem ha amúgy jó alvó nem lesz neki gond hogy nélkületek alszik.

Sok szerencsét.

2009. júl. 15. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

ha nagyon menni akarsz keresni este, akkor rakd le te aludni és onnantól a nagyi tud vigyázni rá!

De most 4 ig semmi képen ne vidd ki nagyon meleg van.

De bízom benne, hogy előkerül!

2009. júl. 15. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Én is nagyon bízom benne. Párom nagyon kivan bukva, szeretnék most mellette lenni de a fiam nem fogom kitenni ennek a hőségnek.
2009. júl. 15. 14:40
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Ebben a hőségben nehogy ki vidd, de este ha elalszik, a nagymama tud rá vigyázni. Jó alvó? Lehet otthon is kellene maradni valakinek, mert mi van ha hozzátok megy anyósod? Vagy felhív titeket?


Sok szerencsét és kitartást

2009. júl. 15. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Ebben a melegben ne vidd ki.Este ha előbb nem miután elaludt indulj te is anyósod keresésére, de remélem addigra előkerül.Szorítok!
2009. júl. 15. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Most hívott a párom, hogy reggel bement a munkahelyére, utána el is tünt onnan rögtön, és küldött egy sms-t a kolléganőjének hogy már nem megy vissza. A telefonját meg átirányította apósom telefonjára. Ennyit tudott meg. Mostanában ki van idegileg anyósom, félek nehogy tegyen magával valamit. A kisfiam jó alvó, átalussza az éjjelt. Amikor anyukámnál alszunk, úgy szoktunk aludni, hogy egyik szobában alszunk én meg a férjem, másikban anyukám a babával. Nem szokott gond lenni, pedig reggel ő van vele ébredés után.
2009. júl. 15. 14:58
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ. Muszály valakivel megbeszélnem mert idegbajt kapok tehetetlenségemben. Köszönöm hogy meghallgattok.
2009. júl. 15. 14:59
 8/13 A kérdező kommentje:
Fúú megoldódott a helyzet. Írt sms-t apósnak hogy hazamegy.
2009. júl. 15. 15:06
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Hű! Ez nagyon jó!

És hol volt ennyi ideig?

2009. júl. 15. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Nem tudom merre járt, mert még nem ért haza. Mostmár viszont kicsit mérges vagyok, nem értem mért teszi ki ekkora idegnek az egész családját! :(
2009. júl. 15. 15:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!