Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Külföldi Anyukák! Nálatok...

Külföldi Anyukák! Nálatok lehet kapni Nestle Sinlac-ot? Én nem találok sehol, lehet más a neve, ha igen hogy keressem?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 7. 11:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Hol laksz?
2011. ápr. 7. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Cipruson
2011. ápr. 7. 11:55
 3/8 anonim ***** válasza:

Ugyan nem cipruson lakom, de ezt talaltam:

[link]

A nestle hivatalos oldala. A bebi termekeit Nestle Nutrition, ill. Nestle Neslac nev alatt forgalmazza. Sajnos gorogul van az oldal es a fordito nem fordit le mindent :(

Remelem azert segit vmit.

Masnem irj nekik, vagy hivd fel oket:

[link]

2011. ápr. 7. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm!:)
2011. ápr. 7. 12:26
 5/8 anonim ***** válasza:

OFF:

Istenem, de szerencsés vagy:-))))

2011. ápr. 7. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
:)
2011. ápr. 7. 13:04
 7/8 anonim ***** válasza:
Én gyógyszertárban veszem itt. Esetleg cipruson nincs a gyógyszertárban?
2011. ápr. 7. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Én is csak onnan veszek mindent, de nem ismerik ilyen néven, csak néztek rám hülyén.

És a tápszerek neve is teljesen más, meg a csomagolás is mint az otthoni, persze csak görögül van rajta minden, nem tudtam rájönni melyik az. Most írtam egy e-mailt a Nicosiai központnak, hogy mi a megfelelője itt. Kíváncsi vagyok tudnak-e segíteni?!

2011. ápr. 7. 17:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!