Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tápszeres babák anyukái!...

Tápszeres babák anyukái! Hogyan eszi a babátok a tápszert?

Figyelt kérdés

Mármint mindegy egyes étkezésnél ugyan annyit kap? Éjjel is? Mert állítólag éjjel kevesebbet kell nekik adni, mert megterheli a pocit.

Nálatok ez hogy megy?


2009. júl. 15. 13:32
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem másfél hetesk kora óta tápszeres a lányom és mindig annyit evett amennyit akart. Általában a dobozon feltüntetett mennyiség elég volt neki. ha nem akkor adtam még, ha meghagyta nem erőltettem. Másfél hónapos korától végigalussza az éjszakát, úgyhogy nekem akkor nem eszik, de ha éhes lett volna akkor ugyanúgy adtam volna neki amennyit kíván. nekem még egyszer sem fájt a hasa a sok kajától és a közvélekedéssel ellentétben nem is hízott el, vékony kategóriába tartozik.
2009. júl. 15. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!