Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi időt alszik egyhuzamban...

Mennyi időt alszik egyhuzamban-az ebéd után -csak egyszer alvó babátok? Ebben a melegben még többet?

Figyelt kérdés
kisfiam másfél éves múlt,van,hogy 12-majdnem 4ig alszik.felkeltsem? lehet,hogy reggel később kelne,ha nem hagynám du-olyan nagyot aludni?
2009. júl. 15. 13:23
 1/2 anonim ***** válasza:

22 hónaposan egyszer alszunk.

reggel 9 ig hagyom majd felkeltem. aztán 13 órakor lerakom és legkésőbb 4 kor felkeltem!

2009. júl. 15. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

14 hós. 7 körül kel egykörül szundi kb három fél négyig, de van, hogy előbb fekszik le délután és akkor is alszik eddig.

Én úgy tapasztaltam, hogy ha délután felkeltem, akkor csak nyűglődik estig és reggel semmivel nem kel később, sőt általában korábban, na akkor katasztrófa az egész napunk. Igy hagyom had aludjon ameddig akar. Volt már olyan is, hogy fél egytől fél ötig aludt és este is beájult ugyanúgy.

2009. júl. 15. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!