Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért ilyen a széklete?

Miért ilyen a széklete?

Figyelt kérdés

Kisfiam 2 hónapos múlt.Tegnap és ma is a kaksija félkemény és hurka szerű,sötét keki színű volt.Ez normális?

Előtte 1 hétig nem volt neki,ami a doki szerint nem nagy gond.

Az oké hogy mindent felhasznál a szervezete,de attól lehet hogy ilyen keményebb,hogy sok kis fel nem használt kajci,összegyülemlik,és így távozik?Szerintetek?


2009. júl. 15. 11:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Normális ez a széklet,főleg hogy egy jó ideig nem volt produkció.... Nálunk is előfordult. Amikor először adtam neki almát, akkor egy ping-pong labdával lepett meg. Anyatejes babáknál akár 10nap is eltelhet kaki nélkül,ha nem érzi magát rosszul,nem kell közbeavatkozni.Lesz még elég sok hígabb széklete amit majd alig tudsz a háta közepéről letörölni :o)
2009. júl. 15. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mi baj ezzel a kakival? Szerintem semmi. Gondolom anyatejes. Ha a színe miatt aggódsz gondolkodj el azon mit ettél te: sóska, spenót?
2009. júl. 15. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Anyatejes igen,és sóska félét vagy zöldeset én nem ettem.

A színe és az állaga miatt vagyok kicsit ijedt,első baba,és jó több felől hallani hogy nincs baj,vagy hogy mit tehetek a bajban.

Első válaszoló!Mikor adtál almát a babádnak?

2009. júl. 15. 11:51
 4/4 anonim ***** válasza:
pár nap hiányzott a 4hóig. Sajnos kevesebb lett a tejem egyik napról a másikra, és úgy döntöttem megkóstoltatom vele.
2009. júl. 15. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!