Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 és fél hónapos babával hova...

5 és fél hónapos babával hova menjünk belföldre nyaralni? Valami "vizes" helyet ajánljatok!

Figyelt kérdés

Wellness szállodát néztem, de egy csomó helyen azt nevezik babamedencének ami 30 cm-es, nekem olyan kellene ahova én is bemehetek vele, hiszen tartani kell őt.

Vagy arra is gondoltunk, hogy minden napra szervezünk valami programot itt Pesten.

Van valami ötletetek?


2009. júl. 15. 11:19
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

Hát nem is csodálkozom, hogy nem érkezett sok válasz, azóta is böngészem a netet, de a wellness szállodák iszonyat drágák.

Ha valaki tud valami kedvezményes áron szállodát, ahol a medence 33 C fokosnál nem hidegebb, kérem írjon.

Köszi

2009. júl. 17. 07:48
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
mi szindbád hotelt választotuk Balatonszemes 9 hónapossal.
2009. júl. 17. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
kehida, a fürdő mellett a szerencsemák panzió. 10 pontos a szálló, jó arcok az üzemeltetők és rohadt olcsó:))))
2009. júl. 17. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
66%
8:27 vok. én nem bitos hogy beviszem a babát a vízekbe de sok lehetöség van hogy mi jól érezzük magunkat. Nekem mindig mondja a doki hogy a baba nem a strandra való.
2009. júl. 17. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Flamingó Wellness Hotel Balatonfüreden. Van egy vendégháza , sokkal olcsóbb, mint a hotel rész, de ugyanazokat a szolgáltatásokat lehet igénybe venni. Hatalmas beltéri és kültéri gyerekmedence van, nagyon sok kisbaba volt a mult hétvégén is.
2009. júl. 17. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
90%

[link]


Itt nézz körül hátha találsz megfelelőt. Mi inkább a hegyekbe megyünk, ott jobb a levegő, hűvösebb van, próbálunk kifogni vlm olyan helyet, ahol van víz és a baba is bejöhet.

Mi tavaly voltunk Balcsin, mikor terhes voltam, hát egész nap a szállodában néztük a tvt meg szerelmeskedtünk a légkondis szobában olyan meleg volt. Mondjuk én nem nagyon bírom a meleget, de eszembe sem jutna a Balcsira vagy tengerpartra menni néhány hóssal. Vagy akár strandra, ebben a 35 fokban. Viszont egy séta vele a hegyekben, barlangfürdőzés ilyesmi jól hangzik. Szerintem ha tehetitek Pestet hagyjátok ott pár napra.

Szép nyaralást!

2009. júl. 17. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Mi Miskolctapolcán voltunk a Kikelet hotelben!!!Szuper a szálloda,bababarát hely,barátságos árak!!A személyzet nagyon kedves,a kaja isteni...5 percre van a Barlangfürdő,ahova az akkor 5 hónapos kisfiamat is bevihettük.A víz gyönyörű tiszta,és 33 fokos!!:))
2009. júl. 17. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

[link]


itt is csmegézhetsz.

A kolping hotel nekem nagyon tetszik,ha kepunk üdülési csekket mi oda megyünk.szinte semmit nem kell vinni a babának,ágy etetőszé,babakocsi,pelenkázó,kád,bébifon,bébiszitter stb van.

külön bébiétel az étterembe,és medencék is nekik.kérdezz rá,hogy te bemehetsz e vele.jó pancsizást.

2009. júl. 17. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
a flamingo hotel is jónak tünik
2009. júl. 17. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Húú, nagyon örülök ennek a sok válasznak.

Köszönöm.

2009. júl. 17. 17:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!