Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bolti kontra otthoni? Boltival...

Bolti kontra otthoni? Boltival vagy saját készítésűvel kezdjem a gyümit?

Figyelt kérdés
Mert egyszer azt hallom a bolti biztos,jó pürés ,allergén mentes a gyümölcs meg amit boltban,piacon kapni lehet vegyszerkezelt még jól megmosva is.Én szivesen megcsinálnám magunknak,segítsetek ti,hogy csináljátok,vagy milyen arányban?
2009. júl. 15. 11:15
 1/3 A kérdező kommentje:
Miért nem az első helyre kerül az új kérdés?
2009. júl. 15. 11:44
 2/3 anonim ***** válasza:
Én almával kezdtem,majd barackkal folytattam,utána már mixeltem is.Jött a burgonya,majd a sütőtök(ez az egy üveges volt) Frissen készítettem abból a gyümölcsből amit apa hozott. Olcsóbb is mint a bolti kaja,gyorsan el lehet készíteni, és most van szezonjuk,télre is tettem a fagyasztóba. Jól megmostam,lehéjjaztam,daraboltam és turmixoltam. Imádja a kislányom.
2009. júl. 15. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

SZia! Én először saját készítésű gyümit adtam a lányomnak, igaz, nekünk van kert, benne gyümölcs. ELőször még úgyis csak kóstoltatod vele, nem szabad neki rögtön egy egész őszibarackot adni. Ha olyan helyzetben lennék, hogy nincs kert, akkor szerintem fele-fele arányban csinálnám. AZok a gyümölcsök, amelyek télen is voltak, és még mindig vannak a boltokban, azok tele vannak vegyszerezve, hogy elálljanak. Azokat tuti nem adnám, de most már vannak friss őszibarackok és azok a pici almák, talán nincsenek annyira telenyomva. Ha mindig üvegeset adsz neki, akkor pedig a valódi ízét a gyümölcsnek nem érzi, nem beszélve az állagáról.


4 hónapos baba anyukája

2009. júl. 15. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!