Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyit sétáltok 5 hós babával...

Mennyit sétáltok 5 hós babával? Panelba lakunk, naponta kb.1,5-2 órát sétálunk. Elég neki ennyi? Születése óta így van.

Figyelt kérdés
2009. júl. 15. 10:11
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én csak reggel 8-9ig megyek vele ha megyek,mert nagyon meleg van. Amíg nem volt ennyire jó idő,addíg 2-3alkalommal is mentünk naponta.Mi is panelban lakunk. Én napallergiás vagyok,és a kislányom sem igazán szereti ezt a meleget. Csak nyüszög a kocsiban,nem tud aludni sem,még ha árnyékos helyet találunk akkor sem. Így itthon maradunk :o(
2009. júl. 15. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Délelőtt csak ritkán megyünk le. Ha feltétlen kell valami a boltból, vagy orvoshoz, védőnőhöz. Délután szoktunk, de tegnap 5 óra után mentünk le, háromnegyed óra után futottunk fel, annyira nyomasztó volt a meleg. Itthon sokkal jobb, be van sötétítve, fázni nem fázunk, de kellemes az idő. Ha kellemes a klíma kint, akkor megyünk másfél 2 órát, hacsak nem külső program van, családdal a telekre megyünk, barátnővel délután a várost járjuk. De ez a ritkább. Szerintem elég neki ennyi levegő, többet nem bír a babakocsiban!
2009. júl. 15. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Igaz, mi már lassan 7 hónaposak vagyunk, de mi is ennyit sétálunk (illetve sétáltunk 5 hósan). Este 6-6,30 között indulunk, s amíg bírjuk apával vagy éhes nem lesz a pici, rójuk a köröket.

Szerintem ebben a nagy melegben csak kora reggel vagy késő este kellemes számukra is a séta, akkor tudnak nézelődni, mert még/már nem tűz annyira a nap, illetve nem verődik vissza a különböző tárgyakról.

Ha nem elég neki ennyi, hidd el, hogy jelezni fogja. Az én kisfiam estefelé már meg van őrülve, s ha valami miatt nem tudunk időben elindulni, elkezd nyüszíteni, amit csak akkor hagy abba, ha beletettük a babakocsiba. Addig megy az ordítás, hiába csinálunk vele bármit. Ha korábban hazajövünk, s még nem nézelődte ki magát, akkor is megy a hiszti, igaz, akkor a fürdetéssel már könnyebb elterelni a figyelmét.

2009. júl. 15. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia, az enyém is 5 hós. Korábban délelőtt mindig sétáltam vele 1-másfél órát, mert akkor még hűvös volt és aludt. Most, hogy melegebb van, és nézelődni is szeretne, nem marad meg a babakocsiban, üvölt és zeng az egész utca. Úgy döntöttem, ennek nincs értelme, ezért csak az erkélyre viszem ki, estefelé pedig az apjával szoktunk menni ide-oda, többnyire összekötjük az intézendő dolgunkkal, tegnap pl. jött velem a fogorvoshoz.
2009. júl. 15. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!