Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan kell kinéznie a köldökn...

Hogyan kell kinéznie a köldöknek, ha a leszáradt rész leesik?

Figyelt kérdés

Az a kocsonyás anyag még benne marad a köldökében?

A babámnak úgy néz ki, hogy készül leesni az elszáradt rész, de alatta még ott van az a kocsonya. Elég bizar. És ahogy tisztogattam kicsit mintha véres lett volna a fülpiszka.


2009. júl. 15. 09:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha váladékos, akkor eddig nem tisztitottad alaposan. Mutatsd meg a védőnőnek, fog segiteni. Ha leesik a csonk, olyannak kéne lenni, mint a miénk.
2009. júl. 15. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
alkohollal töröld majd le a váladékot, ha leesett és akkor őúgy fog kinézni, mint a miénk:)
2009. júl. 15. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nálunk miután leesett szintén jött sötétbarnás váladék, amire én is azt hittem, hogy vér, de a doki elmondta, hogy nem az. Szóval, miután leesett az a nagy darab utána még esett ki kissebb is. Szóval ápolgasd tovább, sőt, nekünk azt mondta a doki, hogy kicsit meg is kell oldaltól morzsolni, hogy ne tapadjon le, hanem tényleg fel tudjon válni a még benn lévő darabka.

De ha aggaszt, akkor mutasd meg a védőnőnek, , vagy a gyerekorvosnak és ő segíteni fog.

2009. júl. 15. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Úgy néz ki, hogy ha leesik, akkor is marad alatta az a kocsonya. Nem úgy néz ki mint a "miénk"

Ezt továbbra is alkohollal + hintőporral kezeljem?

2009. júl. 15. 11:37
 5/5 anonim ***** válasza:
Szereintem igen. Utolsó válaszoló
2009. júl. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!