Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehetséges, hogy egy 19...

Lehetséges, hogy egy 19 hónapos babának már a 17. foga jön?

Figyelt kérdés

Erre gondoltam, amikor éjszaka nyűgösen aludt, hőemelkedése is volt, de pl. nem folyt az orra, és most reggel is olyan, mint máskor, nem nyűgösebb.

Nem engedi, hogy benézzek a szájába, egyből összezárja a száját, harap.


2009. júl. 15. 08:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom én csak annyit mondanék hogy az enyém 11 hónapos és már a 9. jön úgyhogy biztos nincs semmi baj. Viszont ha befogod az orrát kinyitja a száját és így gyorsan bele tudsz nézni.
2009. júl. 15. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehetséges. Az én lányom most volt 1 éves és 12 foga van. Van olyan baba akinek ilyen életkorban még csak kettő. Ez is más és más ütemben történik, mint a mozgásfejlődés. addig amíg nem szólnak, hogy nem jó addig ne aggódj.
2009. júl. 15. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Én is azt hittem, hogy ha befogom az orrát, kinyitja a száját, de nem teszi, tovább meg nem vártam. Érdekes egy gyerekem van. :)
2009. júl. 15. 14:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!