Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem eszik túl gyakran a babám?

Nem eszik túl gyakran a babám?

Figyelt kérdés

8 hónapos

8-kor tej

12-kor zöldség

15-kor gyümölcs

18-kor falatozunk (1 szelet kenyér valamivel)

20-kor vmilyen tejpép

22-kor tej


2009. júl. 14. 22:40
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia! Szerintem gyakran eszik...Az én kisfiam nagyon sokáig így evett:

7-8 körül tápszer

10 körül gyümölcs

12 ebéd...főzelék

16 körül tejpép

20 tápszer


De tudod ez attól is függ, hogy mennyit eszik egy evésre.

2009. júl. 14. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
hát nem óriás adagokat... de azért nem is, mint egy veréb :) de nem kövér baba, megfelelően gyarapszik, megállt az a nagy "rohanás", 9 kg körül van. csökkentsem??
2009. júl. 14. 22:49
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem valahogy át kellene csoportosítani:

Reggel: tej

Szerintem 8 és 12 körül nagy idő van, tejpép vagy gyümi+babapiskóta 10 körül

12-12:30 ebéd

gondolom utána alszik egy nagyot..ha felkel akkor jöhet a gyümi vagy tejpép / attól függ délelőtt mit kapott

De akkor nálad 10-kor alszik el? Nem tudod előbb lefektetni? mert akkor 8-8:30 felé jöhet a tej és alvás

2009. júl. 14. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Olvasd vissza magadnak az időpontokat... Szerinted gyakori evés? Mert szerintem nem. Egy ideig én is ezen stresszeltem (az éjszakaival együtt az én 7 hós kislányom néha 7x eszik), aztán rájöttem, hogy NEKI EZ A RENDJE:

8.15

9.45

12.45

16.45

19.15

20.30

+ néha éjjel kb. 2-3 óra között

Nem eszik egy evésre sokat, pláne a 19.15-öskor, de mégis kéri. Mi értelme volna, ha azt mondanám: nem adok, mert a szabály az szabály, nem ehetsz hatszor, csak ötször! Naneeee! A kislányom ember, nem pedig gép.

2009. júl. 14. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

szia! szerintem semmi gond ezzel az étrenddel. főleg, ha a babád elégedett vele :) nem kövér, de szépen fejlődik és nem is éhes, akkor okés, nem?

az én tápszeres fiam egy étkezéssel kevesebbet igényel, de ő tartja magát az 1 kaja kb. 200 gr. elvhez. legyen az tápszer, tejpép, főzelék, vagy gyümölcs.

ha úgy veszed észre, tejpépet, vagy vacsit nem igényel, a tejpépet elhagyod és -persze ha akarod- marad a tejcsi, rendes adaggal. vagy fordítva, ha már inkább azt szeretnéd. a kicsid úgyis jelzi, ha már máshogy szeretné.

2009. júl. 14. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!